Cavaliada Poznań 2018

Contact Us

Kolejny raz zaprezentowaliśmy się podczas największego w Polsce, a jednocześnie w tej części Europy, wydarzenia jeździeckiego – CAVALIADA Poznań. Tym razem za sprawą współpracy nawiązanej z Polskim Związkiem Jeździeckim, wsparliśmy rozgrywki w ramach Para-ujeżdżenia.

W ceremonii dekoracji najlepszych zawodników miał zaszczyt uczestniczyć twórca marki Pro-Linen, Dominik Ast. Tradycyjnie do rywalizacji w ramach Cavaliady przystąpili nasi Ambasadorzy. W konkurencji skoków najlepiej spisał się Mściwoj Kiecoń, wielokrotnie zajmując medalowe miejsca. Bardzo dobrze w skokach zaprezentowali się również inni Ambasadorzy Pro-Linen: Nawojka Kiecoń, Paulina Maciejewska, Dajana Pawlicka i Marcin Wesoły.

W ramach Halowego Pucharu Polski WKKW mieliśmy przyjemność zobaczyć świetny przejazd Mariusza Kleniuka, który dzięki świetnym wynikom w sezonie otwartym kolejny raz mógł promować WKKW na tych prestiżowych zawodach.

Piotr Mazurek wraz z luzakami i czwórką koni wystartował w ramach Driving Cup. Warto nadmienić, że załoga Mazurek Team za udział w Mistrzostwach Świata w Tryon (USA) otrzymała dziką kartę, dzięki czemu nie musiała przechodzić kwalifikacji.

Wisienką na torcie okazała się Michalina Terlecka i Suleyken. Jako najmłodsza zawodniczka zwyciężyła w finałowym przejeździe programu międzynarodowego Intermediate I, ze starszymi i bardziej doświadczonymi zawodnikami!

Bardzo cieszy nas fakt, że coraz większą ilość produktów Pro-Linen widać pod boksami różnych koni. Świetne wyniki Ambasadorów, coraz większe grono zadowolonych z paszy zawodników oraz możliwość wsparcia Para-ujeżdżenia to największa nagroda, jaką przyniosła nam właśnie Cavaliada w Poznaniu w 2018 r..

Udostępnić ten wpis?

admin