O nas

Idea Pro-Linen

Dobro koni i ich właścicieli jest dla nas najważniejsze. Dlatego od samego początku opracowujemy produkty w porozumieniu z hodowcami, zawodnikami i ich trenerami. Konsultujemy się z lekarzami weterynarii oraz ekspertami specjalizującymi się w naturalnym żywieniu. Uważnie słuchamy opinii Klientów i uwzględniamy je w naszych planach produkcyjnych.

 

Naturalne żywienie

Kochamy konie i zależy nam na tym, aby były karmione w sposób najbardziej zbliżony do ich naturalnego sposobu odżywiania. Układamy receptury pasz, które odpowiadają tym wymaganiom i  szukamy najlepszych komponentów.

 

Coś więcej niż pasze i suplementy dla koni

Pro-Linen to cały – związany z końmi – świat, do którego zapraszamy wszystkich ich miłośników. Specjalnie dla nich stworzyliśmy platformę umożliwiającą dzielenie się wiedzą. Wspieramy rozwój osobistych talentów i kompetencji. A dodatkowo staramy się tworzyć klimat dobrej zabawy, w której też możesz wziąć udział.

Społeczność Pro-Linen

Idea Pro-Linen jest adresowana do  pasjonatów jeździectwa. Skupiamy wokół niej osoby związane ze wszystkimi dyscyplinami jeździeckimi. Zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Zachęcamy Cię do tworzenia wraz z nami klimatu szacunku i wsparcia, ale przede wszystkim świetnej zabawy i stylu życia związanego z jeździectwem.

Ludzie Pro-Linen

Beata Stanek, dyrektor handlowy

Związana z Pro-Linen od początku istnienia marki. Jest odpowiedzialna za zakup i sprzedaż towarów. Prywatnie zapalona podróżniczka. Do koni i jeździectwa ma wielki sentyment. Przed laty jeździła konno, niestety poważny wypadek pozbawił jej możliwości korzystania z tej formy relaksu. Znając upór i mocny charakter Beaty, jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz zobaczymy ją na końskim grzbiecie!

Kornelia Zawer, specjalistka ds. kadrowo-księgowych

Z Pro-Linen związana od 2016 r. Prywatnie pasjonatka jeździectwa, zawodniczka skoków przez przeszkody. Pasja związana z końmi i zamiłowanie do jeździectwa dają jej dużo motywacji do podejmowania ambitnych wyzwań oraz chęć do pracy. Interesują ją tajniki zdrowej diety, przepada za każdą możliwą formą aktywności fizycznej.

Rafał Kaczmarek, spec. ds. marketingu

Absolwent Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Posiada doświadczenie w branży TSL (transport – spedycja – logistyka) i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Jest odpowiedzialny za program Ambasador marki Pro-Linen oraz działania w mediach społecznościowych. Od dzieciństwa zawodnik skoków przez przeszkody, a od niedawna również ujeżdżenia. Instruktor jazdy konnej, uczestnik szeregu szkoleń związanych ze zdrowiem koni. Pasjonuje się fotografią reporterską imprez jeździeckich.

Martyna Kaczmarek, dietetyk

Magistrantka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej i Nauk o Zwierzętach, kierunek Zootechnika. Autorka wielu artykułów o tematyce żywieniowej na łamach miesięcznika „Konie i Rumaki”. Osoba odpowiedzialna za bezpośredni kontakt z klientem, porady żywieniowe, układanie diet. Bierze aktywny udział w tworzeniu nowych produktów. Zawodniczka dyscypliny ujeżdżenie  i miłośniczka zdrowego żywienia koni, uczestniczyła w wielu seminariach i szkoleniach poświęconych tej tematyce. Swoją pracę inżynierską poświęciła tematowi prawidłowego utrzymania pastwisk. Interesuje ją fotografia. Związana oczywiście z końmi.

Dominik Ast, właściciel i współtwórca marki Pro-Linen

Z jeździectwem związany od 11 roku życia. Buduje efektywne zespoły, angażuje utalentowane osoby ze środowiska jeździeckiego i profesjonalistów we wspólną misję marki Pro-Linen. Odpowiada za wprowadzanie nowych i ulepszanie dotychczasowych produktów.

Z wykształcenia magister inżynier zootechniki, którą ukończył na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na specjalności Hodowla koni i Jeździectwo. Jest czynnym zawodnikiem dyscypliny skoki przez przeszkody. Konie to jego życiowa pasja. Nic nie jest w stanie go przed nią powstrzymać, nawet poważny wypadek i uraz kręgosłupa. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, pływa, gra na bębnach i czyta książki historyczne oraz biznesowe.