Zaufali nam

Ambasadorzy Pro-Linen

Poznaj ludzi, którzy zaufali marce Pro-Linen, przekonali się o jej jakości i stali się jej najlepszymi ambasadorami. Są wśród nich utalentowani, odnoszący sukcesy zawodnicy, a także eksperci, weterynarze, fizjoterapeuci i trenerzy.

Mściwoj Kiecoń

Niezwykle utalentowany, topowy zawodnik konkurencji skoki przez przeszkody. Przygodę z jeździectwem rozpoczął już w wieku 5ciu lat w stajni swojego ojca Rinaldo Kieconia. Od dziecka startuje na najwyższym poziomie o czym świadczy między innymi udział w mistrzostwach europy juniorów i młodych jeźdźców. Obecnie wieloletni członek kadry narodowej, dwukrotny Mistrz Polski, wielokrotny medalista zawodów międzynarodowych. Mściwoj swoje doświadczenie z dużymi sukcesami przekłada również na pracę z młodymi końmi, które doprowadza do najwyższego sportu. Zawodnik od wielu lat startuje w barwach KJ Agro-Handel Śrem.

Fot. M&R PHOTO

Małgorzata Morsztyn

Zawodniczka ujeżdżenia na poziomie Grand Prix. Przez wiele lat była członkiem reprezentacji Polski w ujeżdżeniu, wygrywając wiele medali (w tym złoty) w Mistrzostwach Polski, była też finalistką Pucharu Świata.

Trenuje konie oraz jeźdźców zgodnie z klasycznymi zasadami jeździectwa, które na pierwszym miejscu stawiają dobro konia. Małgorzata Morsztyn ma wyjątkową umiejętność natychmiastowego rozpoznawania problemów, na które oferuje rozwiązanie. Jej głównym celem jest szkolenie jeźdźców i koni zgodnie ze skalą treningową, przy jednoczesnym uwzględnieniu naturalnych potrzeb i możliwości koni.

Fot. Equines Studio
Katarzyna Suchecka-Stankowiak

Mariusz Kleniuk

Zawodnik konkurencji Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego, wieloletni członek Kardy Narodowej. Pierwsze sukcesy jeźdźca to udana Spartakiada Młodzieży w WKKW w 1986 roku na ogierze Bemol. Aktualnie topowy zawodnik WKKW zarówno na młodych jak i doświadczonych koniach. W 2016 roku Mariusz zwyciężył w Pucharze Polski WKKW, rok później był najwyżej sklasyfikowanym Polskim zawodnikiem podczas Mistrzostw Europy w Strzegomiu. Obecnie związany z LKJ Hippologia Strzegom.

Michalina Terlecka

Młoda i niezwykle utalentowana zawodniczka dyscypliny ujeżdżenie, od 2015 roku nominowana do kadry młodych jeźdźców. Do największych sukcesów może zaliczyć 3 miejsce w Pucharze Nardów Future Champions w Hagen, dwukrotne uczestnictwo w Mistrzostwach Europy, starty w CDI, II Vice Mistrzostwo Polski w kat. młody jeździec, dwa medale Halowego Pucharu Polski i wiele innych. Aktualnie startująca na dwóch wspaniałych koniach, które dzięki rozpoczętej współpracy mamy przyjemność karmić paszami Pro-Linen.

fot. Łukasz Kowalski

Natalia Badura

Zawodniczka i trenerka konkurencji ujeżdżenie. Na koncie posiada medale Mistrzostw Polski Młodych Koni, udane starty w zawodach międzynarodowych CDI3* oraz zwycięstwa w konkursach Grand Prix na poziomie ogólnopolskim. Podopieczni Natalii to medaliści mistrzostw okręgu, uczestnicy Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, zawodnicy z II klasą sportową. Zawodniczka prowadzi fanpage. 

Nawojka Kiecoń

Zawodniczka w skokach przez przeszkody, startująca w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Fot. Joanna Zawada Photography

Piotr Mazurek

Doświadczony zawodnik, członek kadry narodowej w dyscyplinie powożenia zaprzęgami czterokonnymi i właściciel wspaniałych koni sportowych.

Katarzyna Kaczmarek

Wicemistrzyni Polski reiningu PLWIR 2016 r., czynny zawodnik w dyscyplinie westernowej – reining, na arenach PLWiR, PLQHA i NRHA.

Fot: Dominika Dubowik

Karolina Łękawa

Karolina jest młodą utalentowaną i rozwijającą się zawodniczką konkurencji ujeżdżenie. Od 2014 roku startuje na hanowerskiej klaczy Hot Chocolate zdobywając obecnie bardzo dobre wyniki w klasie C rangi ogólnopolskiej.

Fot. Karolina Wapińska

Katarzyna Wosik

Zawodniczka ujeżdżenia, karierę rozpoczynała od skoków i wkkw. Startowała w zawodach ogólnopolskich na poziomie C i CC. Do największych sukcesów zalicza miejsca na podium podczas zawodów CDN w Białym Borze w 2013 roku, w klasie C jak i CC, a także udane starty w MP i HPP w rundach juniorskich. Po przejściu podstawowego konia na emeryturę, Kasia zajęła się pracą z młodym koniem – Lilith, z którą startowała w MPMK, obecnie kontynuuje starty z tą klaczą.

Fot. Joanna Kościołek

Monika Damec

Instruktor Silversand Horsemanship , autorka kursów szkoleniowych “Zrozumieć konie”.

Zofia Czwojdrak i Genghis Khan

Zawodniczka z wieloletnim doświadczeniem, startująca w konkursach rangi ogólnopolskiej, mająca na swoim koncie wiele sportowych osiągnięć.

Dominika Gardas

Szesnastoletnia, bardzo utalentowana zawodniczka klubu sportowego Fer Więckowice. Jako trzynastolatka wywalczyła II miejsce w Pucharze Polski kucy gr. B oraz zwyciężyła w prestiżowym konkursie Cavaliada Future w Poznaniu indywidualnie oraz drużynowo. W ubiegłym roku Dominika stanęła na podium z tytułem drugiej vice mistrzyni Poznania Juniorów. To tylko część z długiej listy świetnych wyników, obecnie zawodniczka z powodzeniem startuje na dużych koniach.

Fot. Weronika Zabłocka

Michał Jóskowiak

Zawodnik z II klasą sportową, trenowany pod okiem jednego z najlepszych polskich jeźdźców.

Fot. Joanna Zawada Photography

Julia Klinge

Bardzo utalentowana zawodniczka, która mimo młodego wieku ma na swoim koncie sukcesy na międzynarodowych arenach. Przygodę z jeździectwem rozpoczęła od licznych sukcesów ogólnopolskich na kucach. Jako juniorka zaczęła starty na dużych koniach. Wraz ze swoją podstawową klaczą, Lili Marlene, wygrywała konkursy dla Młodych Koni, m. in. w 2014 zajęły 2 miejsce na cavaliada csi*** finał 6/7 latków. Julia może się pochwalić też 1 miejscem na CSI*** w Poznaniu, 3 miejscem w GP w Olszy i 2 w Szczepankowie, a także 1 miejscem na Mistrzostwach Wielkopolskich Seniorów w Koninie oraz 2 miejscem w Finale Juniorów w Wolicy – a to tylko część jej osiągnięć.

Fot. M&R PHOTO

Maja Hendrys

Zawodniczka KJ Podkowa Gruszczyn, dosiadająca na co dzień kuce – Szogun i Ganges, członek Kadry Narodowej Kuce 2016 i 2017. Maja ma niecałe 14 lat, a lista jej osiągnięć jest tak imponująca, że mogłaby zawstydzić niejednego zawodowca. Do najważniejszych osiągnięć może zaliczyć między innymi: 1 miejsce w rankingu PZJ grupy C 2015 roku, 5-miejsce FINAŁ HPP DiM – Leszno 2015, 2 miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży Skoki Poczernin 2015, 2 miejsce na Mistrzostwach Wielkopolski GR II KUCE – Konin 2016, 2 miejsce w finale Wielkopolski w ujeżdżeniu Kuce. A co najważniejsze… ma apetyt na więcej!

Fot. M&R PHOTO

Agata Arendt

Jej podstawowym koniem jest TBI Düsseldorf. Ma na koncie wiele startów w zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Do największych osiągnięć zalicza zdobycie brązowego medalu HPP w kat. MJ (mimo że była juniorem), wygranie Grand Prix zawodów ogólnopolskich w Gliniku Zaborowskim, 7 miejsce w dobrze obsadzonym Grand Prix w czeskim Olomouc oraz drugie miejsce w Grand Prix w Jaszkowie. Zajęła także wiele punktowanych miejsc w konkursach GP zawodów ogólnopolskich.

Fot. Kinga K-D Photography

Aleksandra Masłowska

Młoda zawodniczka ujeżdżenia, która podbija ogólnopolskie czworoboki. Do swoich najważniejszych dotychczasowych osiągnięć zalicza I miejsce w kategorii Młodych jeźdźców(CC) podczas MDŚL 2016, IV miejsce MDŚL 2015 w C klasie, start w HPP – jako debiut z koniem Aurelius w kat. Młodych Jeźdźców. Obecnie rozpoczyna starty z dwoma nowymi końmi.

Fot. Julia Świętochowska

Justyna Wacławek

Od 16 lat jeździ konno, jest doświadczoną zawodniczką dyscypliny skoki przez przeszkody. Do jej największych sukcesów należy 3 miejsce w Mistrzostwach Śląska Seniorów. Obecnie na swoim podstawowym koniu (Eter) z powodzeniem startuje w konkursach 130-135cm. Para przygotowuje się do konkursów klasy CC. Oprócz tego prowadzi fanpage Eternal Harmony.

Fot. Julia Iskra.

Eksperci Pro-Linen

Anna Biazik 

Doktor nauk weterynaryjnych, wybitny lekarz, prowadzi renomowaną klinikę leczenia koni. Specjalista od dobrostanu układu pokarmowego. W 2006 roku odbyła praktyki w Tierärztliche Hochschule Hannover – Klinik für Pferde oraz szkolenie z zakresu kolek. Ma na swoim koncie również staż w Tierklinik Hochmoor.

Robert Świątek

Trener koni wyścigowych z wieloletnim doświadczeniem i wieloma sukcesami w kraju i na arenie międzynarodowej. Od lat szkoli jeźdźców, trenerów i sędziów wyścigowych. Obecnie trener największej stajni przeszkodowej w Polsce. Członek Rady Polskiego Klubu Wyścigów Konnych. Propagator wiedzy o wyścigach, jeden z założycieli Dolnośląskiego Towarzystwa Wyścigów Konnych. Laureat nagrody Fundacji Rozwoju Jeździectwa i nagrody w plebiscycie Słowa sportowego „Działacz roku”. W kręgu jego zainteresowań znajdują się zagadnienia z zakresu weterynarii, psychologii koni, metody treningu naturalnego.

Katarzyna Hetmaniuk

Fizjoterapeutka koni z kilkuletnim doświadczeniem. Działa pod nazwą Horse Rehab Institute

Fot. Nowacka S.

Katarzyna Cygler

Założycielka Teatru Konnego Cabriola. Zawodniczka ujeżdżenia, do niedawna związana z Teatrem Sabat Małgorzaty Potockiej, gdzie oprócz występowania na scenie, zajmowała się także choreografią numerów taneczno-akrobatycznych.

Fot. Artemis Photography

Agnieszka Płaczkowska

Lekarz weterynarii i fizjoterapeuta (ten od ludzi) w jednym. W swojej pracy łączy obie pasje patrząc na człowieka i konia jako parę. Właścicielka firmy EquiFit i gabinetu weterynaryjnego. Z końmi związana od 11 roku życia, mniej więcej od tej pory wiedziała już, że chce zawodowo związać się z ich leczeniem. Po studiach odbyła staż w klinice zajmującej się rozrodem koni Haras de Talma we Francji oraz w Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Koni pod opieką dr Anny Biazik. Zawodowo zajmuje się leczeniem koni w terenie, ale najbardziej interesuje ją poprawianie ich dobrostanu tak, aby nie chorowały.

Lidia Kacperska

Z końmi związana od dzieciństwa. Absolwentka studiów Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW, zawodniczka ujeżdżenia, instruktor jeździectwa. Na co dzień prowadzi stajnie Pensjonat Lidkowo,oraz organizuje liczne szkolenia i warsztaty.

Klienci Pro-Linen

Happy Customers

Rice Boost - Jak wszystkie produkty pro-linen także ten jest doskonałej jakości, chętnie jedzony nawet przez niejadki.

Agnieszka Ślubowska

Musli - Najlepsze musli w przystępnej cenie! Moje konie jedzą ze smakiem, a efekty sa naprawdę świetne. Gorąco polecam.

Paulina Trzaska

Musli - Pasza wydaje się być bardzo dobra: dużo róznych składników dobrej jakości - bardzo ładny, aromatyczny zapach. Pasza sucha, nie pyli - koń zjadł bez oporów. Cena konkurencyjna biorąc pod uwagę bogaty skład paszy

Katarzyna Tatara

Rice Boost - I na mokro i na sucho wciągane są z prędkością światła 🙂 Nie pylą, ładnie budują mięśnie, poprawiły o 100% kopyta a sierść błyszczy się jak po dobrym nabłyszczaczu. Kupuję od miesięcy i to była zdecydowanie dobra decyzja.

Marta Frieske

Olej - Zmagałam się z matową i dość nieładnie wyglądającą sierścią u konia oraz kruchymi kopytami, aż do czasu zastosowania tego oleju. Odkąd do paszy dodawane jest 40-50 ml oleju sierść ładnie się błyszczy, jest ładna, gęsta, a i mam wrażenie, że pomaga w sezonowej zmianie sierści. Kopyta poprawiły swoją kondycję, nie rozwarstwiają się ani nie obłamują jak było na początku 😉 I do tego ten zapach! Same plusy - polecam!

Justyna L.

One Meal - Wygląda i pachnie smakowicie, biorąc pod uwagę w jak szybkim tempie znika znaczy, że smak nie ustępuje zapachowi czy wyglądowi. Koń jest pełny energii, wygląda zdrowo przy dawkowanie zalecanym na opakowaniu. Wszystko super.

Klaudia Jasnos

Rice Boost - Najlepsze otręby ryżowe na rynku, nie rozsypują się, cena jest bardzo atrakcyjna i nawet wybredny koń zjada je ze smakiem 🙂 koń ładnie się po nich rozbudowuje, a sierść nabrała połysku. Gorąco polecam!

Wiktoria Mateńko

Wysłodki buraczane - Polecam ogromnie. Wypróbowałam kilka produktów tego typu i te zdecydowanie wygrywają. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Smakują i po rozmoczeniu wyglądają jak najdroższe wysłodki na Polskim rynku, a cena najlepsza.

Marta Kruk