Baza wiedzy

Energia

Czy wiesz, że… …wiele negatywnych zachowań naszych końskich pupili bierze się nie z wrodzonego charakteru czy też wcześniejszych trudnych doświadczeń, ale z niewłaściwego żywienia – warto..

Zobacz więcej

Metamorfoza Malina

Metamorfozy swoich koni przesyłają nam nie tylko zadowoleni Klienci, lecz także stale współpracujący z firmą Ambasadorzy marki Pro-Linen. Dzisiaj opinią oraz przemianą jednego ze swoich pupili..

Zobacz więcej

Chleb

Czy wiesz, że… …suchy chleb jest tradycyjnym końskim przysmakiem, ale nie każde pieczywo nadaje się do podawania naszym pupilom!   Niestety, ludzie przyjęli zwyczaj dzielenia się..

Zobacz więcej

Metamorfoza Wigor

Metamorfozy prezentowane na naszej stronie i Facebook’owym profilu cieszą się dużym zainteresowaniem. Cieszymy się, że przemiany naszych czterokopytnych Podopiecznych popychają kolejnych dumnych właścicieli do prezentowania swoich..

Zobacz więcej

Metamorfoza Orbita

Lubimy metamorfozy, które pokazują przemianę naszych czterokopytnych Klientów podczas stosowania produktów Pro-Linen. Nie zawsze jest to równoznaczne z przytyciem konia – dzisiejsza metamorfoza, zgłoszona przez Gosię,..

Zobacz więcej

Otręby

Czy wiesz, że… …oprócz ziaren zbóż lub gotowych mieszanek, siana i trawy, w żywieniu koni stosuje się komponenty znane także z ludzkiego menu – na przykład..

Zobacz więcej

Metamorfoza Orania

Żywienie koni startujących w konkurencji WKKW jest często “bardziej skomplikowanym tematem”, podobnie ma się sprawa z prawidłowym dobraniem paszy dla kucy sportowych. Na szczęście również w..

Zobacz więcej

Owies

Czy wiesz, że… …żywienie owsem, choć głęboko zakorzenione w polskiej tradycji jeździeckiej, ma równie wielu zwolenników, co przeciwników.   Przez dziesiątki lat konie użytkowane wierzchowo, powozowo..

Zobacz więcej