CAVALIADA Lublin 2020

Contact Us

Konie na diecie Pro-Linen®️ najlepsze podczas CAVALIADA Lublin 2020.
Nasi Ambasadorzy i ich konie wykazali się rewelacyjną formą i niezwykłą skutecznością, co zaowocowało 5cioma zwycięstwami, jednym drugim miejscem i dwoma trzecimi miejscami.

Czwartek przyniósł 3cie miejsce La Vulkano L pod Dawidem Skibą w Średniej Rundzie, 3cie miejsce Hubertowi Kierznowskiemu i Amerique Landais w Dużej Rundzie oraz 1sze miejsce załodze Piotra Mazurka w HPP w powożeniu.

Sobota rozpoczęła się od zwycięstwa w konkursie Małej Rundy Hazelhorsts Diamo, należącego do naszej Ambasadorki.
Niezwykle udany okazał się Finał Średniej Rundy, gdzie triumfował Mściwoj Kiecoń, a tuż za nim na miejscu drugim uplasował się Hubert Kierznowski. Ten dzień to również kolejne zwycięstwo i umocnienie się na pozycji lidera w Driving Tour załogi Mazurek Sport Horses.

Zdecydowanie największych sportowych emocji dostarczyło niedzielne zwycięstwo Oli Kierznowskiej i Badorette w 2* konkursie GP 
Przypomnijmy, Badorette w ubiegłym roku w Lublinie triumfowała w konkursie Speed & Music jeszcze pod Dawidem Skibą, to właśnie po tych zawodach zmieniła właściciela na Olę. Jak dobrze pamiętamy Badorette dzięki współpracy z KJ Agro-Handel Śrem była wspierana przez Pro-Linen żywieniowo, cieszymy się, że ta współpraca jest kontynuowana u nowej właścicielki. 

 

Gratulujemy

 

Udostępnić ten wpis?

admin