#PomagamZProLinen

Contact Us

⚠️Konie potrzebują Twojej pomocy, żeby przeżyć!⚠️

Ponad 5️⃣0️⃣0️⃣ koni w największym azylu w Europie prowadzonym przez Fundacja Centaurus z powodu pandemii znalazła się w tragicznym położeniu.
Pomóż nam zebrać dla nich paszę i uchronić przed głodem i śmiercią

Od dziś robiąc zakupy na www.pro-linen-shop.pl wspierasz konie z Fundacji Centaurus. To od Ciebie zależy, jak dużo paszy będziemy mogli przekazać

❤️Przekażemy 1️⃣ kg paszy od KAŻDEGO zamówionego produktu❤️

Możesz też zamówić paszę bezpośrednio dla Fundacji, my pokryjemy wysyłkę i dostarczymy paszę od razu bezpośrednio potrzebującym koniom❗️ Wystarczy, że oznaczysz w zamówieniu odbiór osobisty, a w uwagach dopiszesz „CENTAURUS”. Pokryjemy koszty dostawy paszy. Fundacji najbardziej zależy na: Pro-Linen® Beet Quick™, Day Complex Classic Musli™, Pencils™ lub Light Musli™.

⚠️Pomóż nam zwiększyć zasięg akcji. Udostępnij post, powiadom znajomych, #pomagamzprolinen⚠️

Nie zwlekaj, liczy się każdy dzień! Zbieramy na pierwszą tonę paszy. Będziemy na bieżąco informować o postępach. Konie czekają

AKTUALIZACJA 06.04.2020r.

Przez weekend zebraliśmy 200 kg paszy! Pro-Linen dorzuca od siebie kolejne 200 kg paszy! To łącznie 400 kg paszy dla potrzebujących koni. Do pierwszej palety brakuje jeszcze 600 kg.

AKTUALIZACJA 09.04.2020r.

Wysłaliśmy 9️⃣5️⃣0️⃣ kg paszy do Fundacji Centaurus !

Dzięki Wam zebraliśmy 400 kg, od siebie dołożyliśmy 550 kg i uzbierał się pełen Big Bag Pro-Linen Beet Quick – szybkich wysłodków buraczanych dla koni 💪 Dziękujemy, akcja została zakończona a konie nakarmione!

Udostępnić ten wpis?

admin