Finał – Polska Liga Jeździecka 2019

Contact Us

Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej zakończył zmagania skokowe w sezonie otwartym 2019. Gospodarzem finałowych rozgrywek oraz przede wszystkim Organizatorem Polskiej Ligi Jeździeckiej był nasz partner – Klub Jeździecki Agro-Handel Śrem. Polska Liga Jeździecka jest bardzo dobrze odbierana w środowisku, wywierając pozytywny wpływ na rozwój zawodników na różnym poziomie wyszkolenia. Jesteśmy dumni, że jako Partner Polskiej Ligi Jeździeckiej mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju polskich dyscyplin jeździeckich.

Na zawodach na naszym stoisku można było skorzystać nie tylko z porad żywieniowych, ale również z próbek pasz i innych drobnych upominków. Miłym dla zawodników akcentem był zorganizowany przez nas na terenie zawodów konkurs z wartościowymi nagrodami. Gratulujemy Darii Kobiernik zwycięstwa w konkursie i życzymy dużo zdrowia koniom, które skorzystają z wygranej paszy. Prezes firmy DTM Horses, właściciel marki Pro-Linen, z dumą uczestniczył w dekoracjach wieńczących zmagania Ligi.

Cieszy nas fakt, że duża pula nagród powędrowała do Ambasadorów marki Pro-Linen i zawodników Klubu Jeździeckiego Agro-Handel Śrem, z którym mamy przyjemność współpracować, dbając o odpowiednie żywienie koni klubowych.

W Kategorii Złotej, na drugim stopniu podium stanął Mściwoj Kiecoń gromadząc 95,5 pkt., tuż za nim, na miejscu 3 uplasował się Dawid Skiba, a na wysokim 6 miejscu stanęła Dajana Pawlicka. W Kategorii Srebrnej również królował zawodnik gospodarzy – Dawid Skiba, dosiadając koni Klubu Jeździeckiego Agro-Handel Śrem. Miejsce 4 i 5 należały kolejno do Mściwoja Kieconia i Dajany Pawlickiej. Kategoria Brązowa przyniosła wysokie 4 i 5 miejsce braciom Łukaszowi i Rafałowi Krajewskim. Dopełnieniem szczęśliwych dla załogi Pro-Linen wyników było ogłoszenie końcowego rankingu klubowego. Wysokie 2 miejsce zajął Klub Jeździecki Agro-Handel, natomiast miejsce 3 Klub Jeździecki Kraju Jumping Team, z którym również wspołpracujemy.

Życzymy sobie oraz zawodnikom, aby sezon halowy był co najmniej tak udany jak ten otwarty!

Udostępnić ten wpis?

admin