W Big Bags taniej!

Akcja specjalna „Pro-Linen w Big Bag”, dla tych którzy mają więcej koni i chcą wszystkie karmić paszami klasy premium.

Korzystając z nowej oferty Pro-Linen możesz zaoszczędzić nawet 2000 zł. Atrakcyjna opcja wchodzi na stałe do oferty Pro-Linen.

Zobacz, jakie produkty dostępne są w opakowaniach Big Bags>

„Firma, dla której nie liczy się sam zysk”

Dlaczego marka Pro-Linen zrezygnowała z lwiej części zysku ze sprzedaży swoich sztandarowych produktów? Odpowiedź jest prosta. Są jeszcze na rynku firmy, dla których sam zysk nie jest najważniejszy. Firmy, które nie zajmują się wyłącznie obserwacją rosnących słupków sprzedaży, ale czuwają też nad tym, aby ich misja była ciągle żywa.

Misją Pro-Linen jest popularyzacja zdrowego, naturalnego żywienia koni. – W trosce o konie, dla których żywienie owsem jest problematyczne, zrezygnowaliśmy ze znacznej części zysku i przygotowaliśmy specjalną propozycję. Jesteśmy jedyną firmą na polskim rynku, która wprowadziła sprzedaż pasz klasy premium w opakowaniach typu Big Bag – mówi Dominik Ast, właściciel marki Pro-Linen.
Zniżki są imponujące, bo sięgają nawet 2000 zł od regularnych cen produktów, a w stosunku do zachodnich odpowiedników nierzadko przekraczają 3000 zł.

– Niektórzy mogą się zastanawiać, jak się nam to opłaca? – kontynuuje Dominik Ast. – Odpowiedź można znaleźć w wartościach, jakie niesie ze sobą marka Pro-Linen. Oprócz działalności komercyjnej staramy się tworzyć inicjatywy wsparcia, które czasami ocierają się o granicę opłacalności. Tym razem mamy zamiar umożliwić szerszy dostęp do urozmaiconych mieszanek tym koniom, które naprawdę tego potrzebują. Bo nie każdego stać na luksus karmienia swoich koni mieszankami klasy premium w sposób pełnoporcjowy. Skorzystanie ze zbiorczych opakowań pomogło nam obniżyć koszty produkcji, a oszczędnościami podzieliliśmy się z klientami.