Opinia – Odyseusz

Dziś swoją opinią na temat pasz Pro-Linen podzieliła się z nami Maya – która wraz z koniem o imieniu Odyseusz zdobywa coraz to poważniejsze dresażowe laury na terenie Wielkopolski i nie tylko. Warto wspomnieć, że 11-letni bardzo utalentowany Odyseusz to tegoroczny złoty medalista Akademickich Mistrzostw Polski w ujeżdżeniu – w kategorii amator – pod starszym zawodnikiem, który świetnie pokazał umiejętności naszego końskiego bohatera na arenie ogólnopolskiej.

 

Maya i Odyseusz są także jedną z najlepiej pokazujących się w swojej kategorii wiekowej par uczestniczących w rozgrywkach Pucharu Wielkopolski w Ujeżdżeniu 2018 – trzymamy kciuki za zakończoną wielkim sukcesem walkę o podium podczas finału!

 

A te wszystkie sukcesy dowodzą tylko, jak wielką wagę ma w życiu konia sportowego – poza treningiem, rzecz jasna – indywidualnie dobrane, zbilansowane żywienie zgodne z potrzebami czworonożnego spotowca. W przypadku Odyseusza, Maya postawiła zdecydowanie na Day Complex Harmonic Musli – paszę dedykowaną koniom ujeżdżeniowym, które poza gamą witamin i minerałów potrzebują odpowiedniego poziomu energii i wysokiej jakości składników pokarmowych dla optymalnego rozwoju całego organizmu.

 

Maya o swojej ulubionej paszy napisała do nas tak:

 

Pasza, którą używamy to Pro-Linen Day Complex Harmonic Musli. Naszą konkurencją jest ujeżdżenie, w którym wymaga się od konia pełnego skupienia. Dzięki paszy Harmonic mojemu konikowi poprawiła się nie tylko kondycja kopyt i sierści, lecz także samopoczucie. Jeśli chodzi o nas, to możemy ją z czystym sumieniem polecić każdemu.

 

Dodajmy do tego wspaniałe wyniki pary Maya – Odyseusz i mamy najlepszą rekomendację dla naszego musli dla koni ujeżdżeniowych – Day Complex Harmonic 🙂 Dziękujemy zawodniczce za recenzję, życzymy coraz większych sukcesów i trzymamy mocno kciuki!

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy – niezmiennie, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin