Opinia – Miss Majorka

Nic tak nie rozpala wyobraźni pisarzy, jak piękny śnieżnobiały koń, rodem z jakiejś fantastycznej krainy; niestety, życie to nie bajka, i nawet najpiękniejszy siwek nie żywi się wcale czterolistną koniczyną… 😉 Żeby układało się iście bajkowo, naszemu urodziwemu pupilowi należy zapewnić zbilansowaną dietę dostosowaną do jego potrzeb.

O tym, że siwy koń wymaga nie tylko nienagannej pielęgnacji, ale i dobrej strategii żywieniowej, doskonale wie Marysia, opiekunka przepięknej klaczy o imieniu Miss Majorka. Poszukując dla swojej czteronożnej przyjaciółki kompletnego menu i mając na uwadze jej temperament, Marysia trafiła na produkty Pro-Linen. Czy jest zadowolona z zastosowanych pasz, przeczytajcie sami w opinii, jaką nam nadesłała – my nie mamy wątpliwości!

Już od ponad pół roku korzystam z produktów Pro-Linen. Miss Majorka jako starszy koń potrzebuje dobrze zbilansowanej diety z uwzględnieniem jej temperamentu. W naszym przypadku idealnie sprawdza się Harmonic Musli jako pasza pełnoporcjowa i sieczka Alfibre Oil Melasa Free. Po zmianie dyscypliny ze skoków na ujeżdżenie miałyśmy duży problem ze skupienie i spokojem na treningach. Po zmianie diety Majorka stała się bardziej skupiona i spokojniejsza na treningach, na czym mi najbardziej zależało. Pasza jest chętnie zjadana, aż się uszy trzęsą. Pomimo starszego wieku po zastosowaniu diety nie mamy problemu z nabudowywaniem mięśni, a sierść pięknie lśni!

Jako uzupełnienie tej pozytywnej recenzji zamieszczamy zdjęcie Miss Majorki – robi wrażenie, prawda?

Dziękujemy serdecznie Marysi za nadesłanie nam opinii i zdjęć, do czego zachęcamy wszystkich właścicieli – nie tylko siwych koni – skarmiających paszę Pro-Linen! Chętnie poznamy Waszych pupili i dowiemy się, co myślicie o poszczególnych produktach!

 

Udostępnić ten wpis?

admin