Opinia Kolia

Sezon jeździecki w pełni; za nami już wiele emocjonujących imprez w każdej z dyscyplin, a także wspaniałe rezultaty naszych Ambasadorów i Klientów!

Jeśli już mowa o wynikach – nie byłoby ich, gdyby nie troska zawodników o swoje konie; przemyślany plan treningowy, codzienna opieka… i zbilansowane żywienie! O tym ostatnim wiemy co nieco 😉

 

Tym bardziej cieszy nas kolejna wiadomość z opinią zadowolonej Klientki. 12-letnia klacz szlachetnej półkrwi Kolia zmieniła się bardzo, odkąd jej właścicielka Eliza korzysta z oferty Pro-Linen, co podkreśla sama zainteresowana. A to już dwa lata, które minęły dziewczynom na rozwoju i wspólnym zdobywaniu parkurów.

 

Doświadczona Kolia startowała niegdyś w skokach do klasy C włącznie; teraz służy swoimi umiejętnościami Elizie na poziomie klas LL i L. Nie zmieniło się natomiast jedno – jak każdy koń poddawany wysokim obciążeniom podczas treningów i na zawodach, Kolia wymaga przemyślanej strategii żywieniowej. Dieta klaczy musi pokryć jej zapotrzebowanie na składniki pokarmowe, w tym witaminy i minerały; do tego ważne jest utrzymanie jej na odpowiednim poziomie energetycznym. Na szczęście Eliza znalazła w ofercie Pro-Linen wszystko, czego potrzebuje jej koń.

 

Podstawę diety Kolii stanowią pasze w formie musli: One Meal i Day Complex Light. Ważnym dodatkiem jest sieczka z linii Alfibre, dzięki której klacz dłużej i spokojniej przeżuwa każdy posiłek, co wpływa korzystnie na jej układ pokarmowy i kondycję psychiczną, niwelując nudę. Dodatkowo Kolia otrzymuje Natural Herbal Mash, makuch z czarnuszki oraz oleje: lniany bądź sojowy, zależnie od potrzeb.

 

Prowadzona na diecie złożonej z produktów Pro-Linen Kolia wygląda przepięknie i dobrze się czuje. Eliza przyznaje: Jak widać, odpowiednia suplementacja i żywienie ma znaczenie!

Oczywiście, że ma! My w Pro-Linen wiemy to bardzo dobrze 🙂

 

Dziękujemy serdecznie Elizie za nadesłanie nam wiadomości wraz ze zdjęciami, z których jedno zamieszczamy poniżej. Życzymy wielu sukcesów na parkurach, a Kolii zdrowia i smacznego!

 

 

Udostępnić ten wpis?

admin