Opinia – Gallant

 Młody, zdrowy koń – to połączenie witalności, energii i ciekawości świata, co niejednokrotnie oznacza sto pomysłów na minutę. Jego organizm rozwija się szybko, a jeśli jest w treningu, mięśnie konsekwentnie nabierają siły i elastyczności. Co oznacza to dla właściciela? Odpowiadamy: szczególną troskę o zbilansowane, rozsądne żywienie dojrzewającego zwierzęcia.

 

Z przyjemnością stwierdzamy, że trafia do nas coraz więcej wiadomości od świadomych Klientów, którzy kochają swoje konie i dbają o nie najlepiej, jak potrafią – w tym, planując dietę dostosowaną do potrzeb swojego pupila, czy to samodzielnie, czy z pomocą naszego dietetyka. Dziś przedstawiamy opinię opiekunki Gallanta – młodego wałacha o skokowym pochodzeniu i predyspozycjach.

 

Gallant żywiony jest paszą w formie musli – Pro-Linen Day Complex, która dostarcza mu wszystkich niezbędnych składników, a w tym witamin i minerałów. Dodatkowo, dostaje sieczkę Alfibre Regular, która wydłuża czas jedzenia, niwelując tym samym nudę, a ponadto dba o procesy trawienne młodego konia. Uzupełnieniem diety są wysłodki Quick i otręby ryżowe Rice Boost, dzięki którym wałach szybko nabiera masy, nie wykazując nadpobudliwości. Ta prosta dieta sprawiła, że wygląd i kondycja bardzo dobrze zapowiadającego się Gallanta wzrosła w sposób widoczny gołym okiem w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

 

Od opiekunki naszego czterokopytnego smakosza otrzymaliśmy taką opinię:

 

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Pro-Linen. Doradzono mi konkretne pasze, co bardzo ułatwiło mi wybór. Jakość produktów jest dobra, a cena zachęcająca. Mój koń zaczął wyglądać naprawdę dobrze, widać poprawę w stosunku do poprzednich diet. Serdecznie polecam Pro-Linen!

 

Bardzo dziękujemy za zaufanie kolejnej zadowolonej Klientce 🙂 Gallantowi życzymy smacznego, a Was nieustannie zachęcamy do nadsyłania swoich metamorfoz, opinii i wiadomości! Najciekawsze z nich opublikujemy na naszym Fanpage! 🙂 Zapraszamy!

Udostępnić ten wpis?

admin