Metamorfoza – Grand Bacardi

Cieszymy się, że Klienci coraz chętniej dzielą się z nami metamorfozami swoich koni! Dziś napiszemy o siwym wałachu o wdzięcznym imieniu Grand Bacardi, którego przemianę nadesłała nam Aga.

 

Na zdjęciach być może nie widać wszystkiego, ale ten zaledwie 4-letni wałach oprócz urody zdecydowanie wyróżnia się znacznym wzrostem! Takie konie jak on – młode i bardzo wysokie – nierzadko miewają problemy z przybieraniem masy. Na szczęście właścicielka Grand Bacardiego zainwestowała w zbilansowaną i urozmaiconą dietę, dzięki której jej pupil wygląda coraz piękniej!

 

Wystarczyło już 3 miesiące, by pasze Pro-Linen wpłynęły znacząco na wygląd i kondycję naszego końskiego bohatera. Produkty, jakich używa Aga, to przede wszystkim nasze bestsellerowe skoncentrowane musli One Meal, a także sieczka z lucerny, wysłodki buraczane, otręby pszenne oraz łuska słonecznika. Podstawą diety wałacha jest owies.

 

Bardzo cieszymy się, że menu złożone w sporej części z produktów Pro-Linen tak znacząco wpłynęło na wygląd Grand Bacardiego i jego coraz lepszą formę 🙂 Życzymy wiele zdrowia i wszystkiego dobrego właścicielce i jej czterokopytnemu przyjacielowi!

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin