Metamorfoza – Fabreggia S

Dziś publikujemy opinię Zuzy, którą czujni obserwatorzy naszego fanpage szybko skojarzą z udostępnioną przez nas niedawno fantastyczną zdjęciową metamorfozą!

Zuza chętnie opowiedziała nam, co takiego wyjątkowego jest w paszach Pro-Linen, a przeczytać jej wypowiedź będziecie mogli w dalszej części postu. Zapraszamy!

 

Wspomnieliśmy już o Zuzie, a teraz pora na przedstawienie drugiej, końskiej, bohaterki – kasztanowatej klaczy o wdzięcznym imieniu Fabreggia S. Użytkowana skokowo, 11-letnia „ruda” wyróżnia się harmonijną budową i zadziornym błyskiem w oku, który tylko dodaje jej urody 🙂 Zdjęcia zaś pokazują przemianę, jaką przeszła pod wpływem treningu i żywienia paszami Pro-Linen – łatwo zauważyć imponujący przyrost muskulatury i ogólną poprawę kondycji klaczy.

 

A co o Pro-Linen powiedziała Zuza? Zobaczcie sami:

 

Bardzo dobra jakościowo pasza za rozsądne pieniądze. Mój koń szczególnie rozsmakował się w meszu i wysłodkach.
Pro-linen Beet Quick – idealne rozwiązanie dla „zabieganych” właścicieli. Bardzo szybki sposób przyrządzenia gwarantuje, że zawsze zdążysz podać pupilowi smaczny posiłek. A idealnym uzupełnieniem codziennej diety jest Pro-Linen Day Complex Musli. Polecam 🙂

 

Bardzo dziękujemy za tę opinię z oprawą pięknych zdjęć i cieszymy się, że możemy spełnić oczekiwania kolejnej zabieganej właścicielki… :), i jej wspaniałego konia. Życzymy wszystkiego dobrego Zuzie i Fabreggi!

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin