O nas

Idea Pro-Linen

Dobro koni i ich właścicieli jest dla nas najważniejsze. Dlatego od samego początku opracowujemy produkty w porozumieniu z hodowcami, zawodnikami i ich trenerami. Konsultujemy się z lekarzami weterynarii oraz ekspertami specjalizującymi się w naturalnym żywieniu. Uważnie słuchamy opinii Klientów i uwzględniamy je w naszych planach produkcyjnych.

 

Naturalne żywienie

Kochamy konie i zależy nam na tym, aby były karmione w sposób najbardziej zbliżony do ich naturalnego sposobu odżywiania. Układamy receptury pasz, które odpowiadają tym wymaganiom i  szukamy najlepszych komponentów.

 

Coś więcej niż pasze i suplementy dla koni

Pro-Linen to cały – związany z końmi – świat, do którego zapraszamy wszystkich ich miłośników. Specjalnie dla nich stworzyliśmy platformę umożliwiającą dzielenie się wiedzą. Wspieramy rozwój osobistych talentów i kompetencji. A dodatkowo staramy się tworzyć klimat dobrej zabawy, w której też możesz wziąć udział.

Społeczność Pro-Linen

Idea Pro-Linen jest adresowana do  pasjonatów jeździectwa. Skupiamy wokół niej osoby związane ze wszystkimi dyscyplinami jeździeckimi. Zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Zachęcamy Cię do tworzenia wraz z nami klimatu szacunku i wsparcia, ale przede wszystkim świetnej zabawy i stylu życia związanego z jeździectwem.

Ludzie Pro-Linen

Beata Stanek, dyrektor handlowy

Związana z Pro-Linen od początku istnienia marki. Jest odpowiedzialna za zakup i sprzedaż towarów. Prywatnie zapalona podróżniczka. Do koni i jeździectwa ma wielki sentyment. Przed laty jeździła konno, niestety poważny wypadek pozbawił jej możliwości korzystania z tej formy relaksu. Znając upór i mocny charakter Beaty, jesteśmy pewni, że jeszcze nie raz zobaczymy ją na końskim grzbiecie!

Kornelia Zawer, specjalistka ds. kadrowo-księgowych

Z Pro-Linen związana od 2016 r. Prywatnie pasjonatka jeździectwa, zawodniczka skoków przez przeszkody. Pasja związana z końmi i zamiłowanie do jeździectwa dają jej dużo motywacji do podejmowania ambitnych wyzwań oraz chęć do pracy. Interesują ją tajniki zdrowej diety, przepada za każdą możliwą formą aktywności fizycznej.

Dominik Ast, właściciel i współtwórca marki Pro-Linen

Z jeździectwem związany od 11 roku życia. Buduje efektywne zespoły, angażuje utalentowane osoby ze środowiska jeździeckiego i profesjonalistów we wspólną misję marki Pro-Linen. Odpowiada za wprowadzanie nowych i ulepszanie dotychczasowych produktów.

Z wykształcenia magister inżynier zootechniki, którą ukończył na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu na specjalności Hodowla koni i Jeździectwo. Jest czynnym zawodnikiem dyscypliny skoki przez przeszkody. Konie to jego życiowa pasja. Nic nie jest w stanie go przed nią powstrzymać, nawet poważny wypadek i uraz kręgosłupa. W wolnych chwilach jeździ na rowerze, pływa, gra na bębnach i czyta książki historyczne oraz biznesowe.