Pro-Linen Club

Ambasadorzy Pro-Linen

Poznaj ludzi, którzy zaufali marce Pro-Linen, przekonali się o jej jakości i stali się jej najlepszymi ambasadorami. Są wśród nich utalentowani, odnoszący sukcesy zawodnicy, a także eksperci, weterynarze, fizjoterapeuci i trenerzy.

Mściwoj Kiecoń

Niezwykle utalentowany, topowy zawodnik konkurencji skoki przez przeszkody. Przygodę z jeździectwem rozpoczął już w wieku 5ciu lat w stajni swojego ojca Rinaldo Kieconia. Od dziecka startuje na najwyższym poziomie o czym świadczy między innymi udział w mistrzostwach europy juniorów i młodych jeźdźców. Obecnie wieloletni członek kadry narodowej, dwukrotny Mistrz Polski, wielokrotny medalista zawodów międzynarodowych. Mściwoj swoje doświadczenie z dużymi sukcesami przekłada również na pracę z młodymi końmi, które doprowadza do najwyższego sportu. Zawodnik od wielu lat startuje w barwach KJ Agro-Handel Śrem.

Fot. M&R PHOTO

Aleksandra Kierznowska

Zawodniczka konkurencji skoki przez przeszkody, jeździ konno od 2 roku życia i pomimo młodego wieku posiada olbrzymi dorobek sukcesów na zawodach krajowych i międzynarodowych. Ola starty rozpoczęła w wieku 9 lat na kucu Ferrari, na którym zdobyła medal Pucharu Polski kucy. Od 11 roku życia zawodniczka startuje na dużych koniach. W ubiegłym roku Ola uczestniczyła w Mistrzostwach Europy Juniorów (Zuidwolde) reprezentując Polskę. Również w ubiegłym roku, zawodniczka zwyciężyła w mocno obsadzonym przez starszych zawodników konkursie Speed & Music na Cavaliadzie w Krakowie. Przygodę z Pro-Linen zawodniczka rozpoczęła kupując z KJ Agro-Handel Śrem klacz Badorette, żywioną naszymi paszami w ramach współpracy z klubem. 

Mariusz Kleniuk

Zawodnik konkurencji Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego, wieloletni członek Kardy Narodowej. Pierwsze sukcesy jeźdźca to udana Spartakiada Młodzieży w WKKW w 1986 roku na ogierze Bemol. Aktualnie topowy zawodnik WKKW zarówno na młodych jak i doświadczonych koniach. W 2016 roku Mariusz zwyciężył w Pucharze Polski WKKW, rok później był najwyżej sklasyfikowanym Polskim zawodnikiem podczas Mistrzostw Europy w Strzegomiu. Obecnie związany z LKJ Hippologia Strzegom.

Paulina Maciejewska

Paulina jest doświadczoną zawodniczką WKKW, od 3 lat jest członkiem kadry narodowej a na codzień trenuje w ZKS Drzonków. Do największych sukcesów może zaliczyć srebrny medal w zeszłorocznych Mistrzostwach Polski Młodych Jeźdżców oraz udany udział w Mistrzostwach Europy Młodych Jeźdźców w Millstreet.

Michalina Terlecka

Młoda i niezwykle utalentowana zawodniczka dyscypliny ujeżdżenie, od 2015 roku nominowana do kadry młodych jeźdźców. Do największych sukcesów może zaliczyć 3 miejsce w Pucharze Nardów Future Champions w Hagen, dwukrotne uczestnictwo w Mistrzostwach Europy, starty w CDI, II Vice Mistrzostwo Polski w kat. młody jeździec, dwa medale Halowego Pucharu Polski i wiele innych. W 2019 roku Michalina i Suleyken zdobyły srebrny medal Halowego Pucharu Polski w ujeżdżeniu, złoty medal Mistrzostw Polski w ujeżdżeniu oraz 2 miejsce w prestiżowych zawodach CDI Hagen Future Champions. Podstawą żywienia Suleyken jest Harmonic Musli.

fot. Łukasz Kowalski

Daria Kobiernik

Wszechstronnie utalentowana zawodniczka trzech konkurencji olimpijskich!

W sezonie 2019/2020 Daria startowała aż w 3 konkurencjach na prestiżowych zawodach CAVALIADA Tour odnosząc duże sukcesy! Zawodniczka zwyciężyła w Halowym Pucharze Polski w WKKW, dzięki zwycięstwu w konkursie Dużej Rundy podczas Cavaliady w Krakowie Daria wskoczyła na 4 miejsce w rankingu skokowym CAVALIADA Tour. Daria startowała również w Dressage Tour, rozgrywanym na poziomie małej rudny.
Zawodniczka jest dobrze znana z wspaniałego podejścia do młodych i trudnych koni, którym w swojej pracy poświęca bardzo dużo czasu. Cieszymy się, że tak utalentowana zawodniczka postanowiła zaufać naszej paszy 🙂

Małgorzata Morsztyn

Zawodniczka ujeżdżenia na poziomie Grand Prix. Przez wiele lat była członkiem reprezentacji Polski w ujeżdżeniu, wygrywając wiele medali (w tym złoty) w Mistrzostwach Polski, była też finalistką Pucharu Świata.

Trenuje konie oraz jeźdźców zgodnie z klasycznymi zasadami jeździectwa, które na pierwszym miejscu stawiają dobro konia. Małgorzata Morsztyn ma wyjątkową umiejętność natychmiastowego rozpoznawania problemów, na które oferuje rozwiązanie. Jej głównym celem jest szkolenie jeźdźców i koni zgodnie ze skalą treningową, przy jednoczesnym uwzględnieniu naturalnych potrzeb i możliwości koni.

Fot. Equines Studio
Katarzyna Suchecka-Stankowiak

Natalia Badura

Zawodniczka i trenerka konkurencji ujeżdżenie. Na koncie posiada medale Mistrzostw Polski Młodych Koni, udane starty w zawodach międzynarodowych CDI3* oraz zwycięstwa w konkursach Grand Prix na poziomie ogólnopolskim. Podopieczni Natalii to medaliści mistrzostw okręgu, uczestnicy Mistrzostw Polski, Pucharu Polski, zawodnicy z II klasą sportową. Zawodniczka prowadzi fanpage. 

Dajana Pawlicka

Dajana jest wyjątkowo utalentowaną amazonką. Jako Młody Jeździec zaliczyła udane starty w ramach konkursów Grand Prix (Cavaliada Warszawa 2018). Zawodniczka  KJ Agro Handel Śrem ma na swoim koncie wygraną konkursu zaliczanego do światowej czołówki, jak również wygranie Halowego Pucharu Polski Juniorów. Zawodniczka co raz częściej odnosi sukcesy na zagranicznych parkurach – Linz 2018.

Martyna Dubieniecka

Młoda i utalentowana zawodniczka konkurencji skoki przez przeszkody, amazonka Sopockiego Klubu Jeździeckiego. Martyna ma na koncie sporo sukcesów zarówno w krajowej rywalizacji dzieci jak również w zawodach międzynarodowych. W 2020 roku na podstawowym koniu Kamelot zawodniczka zwyciężyła w II półfinale HPP DiM w Lesznie w kategorii Dzieci II, również w tym roku para wygrała konkursy Small Round w ramach CSI2* CAVALIADA Kraków oraz CSI2* Sopot. Rok 2021 zawodniczka rozpoczęła zwyciężając w konkursie Special Round w ramach CAVALIADA Winter Tour. Przygoda z Pro-Linen rozpoczęła się wraz z zakupem nowego konia – Santorini L, żywionego naszymi paszami w ramach współpracy z KJ Agro Handel Śrem.

Natalia Sydow

Natalia to dobrze znana ze sporych sukcesów w sporcie kucy i małych koni Juniorka. Złota Medalistka w HPP w gr. A2 2016, Złota Medalistka MP w gr.E 2020, Srebrna Medalistka HPP w gr. E 2020. Od 2021 roku startuje w konkursach Grand Prix oraz Mistrzostwach Polskich Juniorów. Do ostatnich sukcesów Natalia może zaliczyć 2 miejsce w Grand Prix na ZO1* w Kwiekach oraz zwycięstwo w konkursie Średniej Rundy na HZO1* w Lesznie.

Tomasz Jasiński

Zawodnik dyscypliny skoków i ujeżdżenia. Wieloletni reprezentant Polski, multimedalista Mistrzostw Polski, Pucharu Polski oraz Halowego Pucharu Polski, czterokrotny uczestnik i finalista Mistrzostw Europy. Tomek jest też właścicielem marki YOSIN Equestrian.

Wiktoria Hanczewska

Do największych sukcesów Wiktorii można zaliczyć dwukrotne uczestnictwo w Mistrzostwach Europy Juniorów, wysokie miejsca na zawodach międzynarodowych w Brnie i Zakrzowie w 2017 roku. W tym roku zawodniczka zwyciężyła w konkursie Grand Prix w Drzonkowie. W tym roku Wiktoria ma w planach występy na Mistrzostwach Polski Seniorów oraz w CDI Zakrzów. Zawodniczka w tym sezonie zagrała 2 konie do Mistrzostw Polski Młodych Koni w kategorii koni 4 i 5 letnich.

Gabriela Kozłowska

Gabrysia jest młodą i wszechstronnie uzdolnioną zawodniczką, obecnie wychowanką SJ Baborówko, z dorobkiem mogącym zawstydzić nie jednego seniora !  Do grona sukcesów amazonki można zaliczyć: Srebrny medal Mistrzostw Polski w skokach 2015, Brązowy medal MP w ujeżdżeniu 2015, złoty medal HPP w skokach 2016, Brązowy medal PP WKKW 2016, srebrny medal PP WKKW  2017 i srebrny medal PP WKKW 2018, złoty medal OOM WKKW w kat. duże konie 2018 i srebrny w kat. kuce 2018. Gabrysia rok 2019 może uznać za niezwykle udany zdobywając złoty medal zarówno w Mistrzostwach Polski jak i Pucharze Polski, dodatkowo zawodniczka była najwyżej klasyfikowaną zawodniczką Mistrzostw Europy WKKW. Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do sukcesu zawodniczki.

Jakub Wiraszka

Zawodnik startujący z dużymi sukcesami w konkurencji WKKW! Złoty medalista Pucharu Polski WKKW MJ 2021 z Baborówka.
Jakub w tym roku zajął również wysokie 11 miejsce w konkursie CCI3***-L Youth Eventing Masters w Strzegomiu.
W 2020 roku zawodnik zajął drugie miejsce w konkursie CCI1*-INTRO w Strzegomiu oraz wywalczył tytuł I-Vicemistrza Seniorów Dolnego Śląska podczas zawodów w Strzegomiu.

Tomasz Klein

Rekordzista Polski w konkursie Potęgi Skoku z Gałkowa, pokonał mur wysokości 220cm ustanawiając oficjalny rekord Polski. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Polski Młodych Koni. Ceniony zawodnik i trener. Aktualnie prowadzi własny ośrodek jeździecki.

Julia Witkowska

Młoda zawodniczka konkurencji WKKW, w 2018 roku zwyciężyła w Pucharze Polski WKKW oraz w Mistrzostwach Polski kucy, rok wcześniej 3cie miejsce w Pucharze Polski WKKW oraz wiele innych czołowych miejsc w zawodach krajowych. Julia aktualnie startuje na kucu Chester oraz dużym koniu Ksena. Zawodniczka już od dłuższego czasu karmiła konie paszami Pro-Linen, jesteśmy dumni , że mogliśmy nawiązać współpracę.

fot M&R PHOTO

Hubert Kierznowski

Doświadczony zawodnik, hodowca oraz właściciel ośrodka jeździeckiego. W rodzinie Huberta jeździectwo i konie zaszczepione są od wielu pokoleń, sam zawodnik swoje treningi rozpoczął już w wieku 8 lat w Klubie Jeździeckim Abaria Iwno. Hubert od 1997 roku prowadzi własną działalność jeździecką, głównie zajmując się treningiem trudnych koni. Do większych sukcesów na zawodach międzynarodowych może zaliczyć zwycięstwo na 4* zawodach w Poznaniu. Obecnie stajnia Huberta Kierznowskiego gości coraz większą rzeszę młodych adeptów jeździectwa, na co z pewnością miały wpływ rewelacyjne wyniki córki – Oli. 

Dominika Gardas

Szesnastoletnia, bardzo utalentowana zawodniczka klubu sportowego Fer Więckowice. Jako trzynastolatka wywalczyła II miejsce w Pucharze Polski kucy gr. B oraz zwyciężyła w prestiżowym konkursie Cavaliada Future w Poznaniu indywidualnie oraz drużynowo. W ubiegłym roku Dominika stanęła na podium z tytułem drugiej vice mistrzyni Poznania Juniorów. To tylko część z długiej listy świetnych wyników, obecnie zawodniczka z powodzeniem startuje na dużych koniach.

Fot. Weronika Zabłocka

Patryk Modelewski

Patryk od 12 lat jeździ konno, od samego początku trenując ze swoim tatą, znanym bardzo dobrze w środowisku jeździeckim zawodnikiem. Do sukcesów zawodnika należą niemalże coroczne mistrzostwo woj. Lubuskiego, wiele wygranych konkursów ogólnopolskich i udane starty w konkursach międzynarodowych, m.in zaliczanych do światowego rankingu. Wygrany 1 półfinał mistrzostw polski mlodych jeźdźcow w 2020 roku. Aktualnie Patryk po sprzedaży podstawowego konia powoli zaczyna wyższe starty z młodzieżą.

Rafał Dolata

Niekwestionowany autorytet środowiska western w Polsce, bogata lista osiągnięć prezentuje się poniżej

Middle european cup Champion
PLRHA POLISH REINING CUP Champion
PLQHA All Around Rider Champion
Mistrz Polski PLQHA Champion
Mistrz Polski PLWiR Champion
NRHA DERBY Rolecki Ranch Champion
NRHA FUTURITY Rolecki Ranch Champion
NRHA FUTURITY Happy Hor Ranch Champion
NRHA AUSTRIAN FUTURITY L3 Finalist
NRHA european futurity L3 finalist
Reprezentant Polski FEI Francja

Nawojka Kiecoń

Zawodniczka w skokach przez przeszkody, startująca w zawodach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Fot. Joanna Zawada Photography

Ola Błachno

Zawodniczka konkurencji ujeżdżenie, aktualna członkini kadry narodowej młodych jeźdźców! Ola ma na swoim koncie udane starty w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieżowej, w 2020 roku wywalczyła srebrny medal, natomiast w Mistrzostwach Polski dzieci w 2020 roku Ola wywalczyła medal brązowy. Ola śmiało rywalizuje również z dorosłymi zawodnikami na poziomie klasy C.

Katarzyna Kaczmarek

Wicemistrzyni Polski reiningu PLWIR 2016 r., czynny zawodnik w dyscyplinie westernowej – reining, na arenach PLWiR, PLQHA i NRHA.

Fot: Dominika Dubowik

Monika Damec

Instruktor Silversand Horsemanship , autorka kursów szkoleniowych “Zrozumieć konie”.

Michał Jóskowiak

Zawodnik z II klasą sportową, trenowany pod okiem jednego z najlepszych polskich jeźdźców. Z powodzeniem rozpoczął starty na poziomie Dużej Rundy zawodów Ogólnopolskich. Michał odnosi liczne sukcesy w konkursach młodych koni, startując przede wszystkim na koniach hodowli swojego wuja. W 2019 roku Michał zajął 1 miejsce w 1 półfinale Mistrzostw Polski Młodych Koni 7 letnich na klaczy Wenecja.

Fot. Joanna Zawada Photography

Eryk Złoty
Zawodnik woltyżerki sportowej od 2014 roku czynnie startujący w zawodach rangi ogólnopolskiej oraz międzynarodowej.
Na co dzień studiuje na  Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Na wrocławskich Partynicach pracuje jako instruktor jazdy konnej, tam również prowadzi sekcję woltyżerską. Współpracuje z marką Pro-Linen, której produktami  żywi swojego konia-Wilco 53.

Ryszard Zieliński

– z końmi związany od 40 lat
– właściciel, czynny zawodnik dyscypliny sportowe rajdy konne, hodowca
– właściciel różnych ras koni ale najbardziej umiłowane to konie arabskie.
– lubi adrenalinę i emocje dla tego zawsze był posiadaczem świetnych koni wyścigowych arabskich
– sam startuje w sportowych rajdach konnych
– 2018 Mistrz Polski w sportowych rajdach konnych koniem Odwet w Dobrodzieniu na dystansie 120 km
– 2017 III miejsce na MP koniem Miryn w Dobrodzień dystans 120 km
– 2014 II miejsce na MP koniem Ypselon W Geniusze dystans 120 km
– 2015 MPMK koniem Meritus W Dobrodzień
– wielokrotny uczestnik zawodów międzynarodowych na których również odnosił sukcesy.

Agata Arendt

Jej podstawowym koniem jest TBI Düsseldorf. Ma na koncie wiele startów w zawodach regionalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Do największych osiągnięć zalicza zdobycie brązowego medalu HPP w kat. MJ (mimo że była juniorem), wygranie Grand Prix zawodów ogólnopolskich w Gliniku Zaborowskim, 7 miejsce w dobrze obsadzonym Grand Prix w czeskim Olomouc oraz drugie miejsce w Grand Prix w Jaszkowie. Zajęła także wiele punktowanych miejsc w konkursach GP zawodów ogólnopolskich.

Fot. Kinga K-D Photography

Eksperci Pro-Linen

Anna Biazik 

Doktor nauk weterynaryjnych, wybitny lekarz, prowadzi renomowaną klinikę leczenia koni. Specjalista od dobrostanu układu pokarmowego. W 2006 roku odbyła praktyki w Tierärztliche Hochschule Hannover – Klinik für Pferde oraz szkolenie z zakresu kolek. Ma na swoim koncie również staż w Tierklinik Hochmoor.

Robert Świątek

Trener koni wyścigowych z wieloletnim doświadczeniem i wieloma sukcesami w kraju i na arenie międzynarodowej. Od lat szkoli jeźdźców, trenerów i sędziów wyścigowych. Obecnie trener największej stajni przeszkodowej w Polsce. Członek Rady Polskiego Klubu Wyścigów Konnych. Propagator wiedzy o wyścigach, jeden z założycieli Dolnośląskiego Towarzystwa Wyścigów Konnych. Laureat nagrody Fundacji Rozwoju Jeździectwa i nagrody w plebiscycie Słowa sportowego „Działacz roku”. W kręgu jego zainteresowań znajdują się zagadnienia z zakresu weterynarii, psychologii koni, metody treningu naturalnego.

Sylwester Kosiński

Z hodowlą koni ma doświadczenie od 1990 roku. Od tego czasu do dziś pracuje w rodzinnym gospodarstwie hodowlano-jeździeckim. Konie hodowli Sylwka startują na zawodach w konkurencji skoki przez przeszkody do poziomu GP. Sylwek współpracuje również z czołowym holenderskim hodowcą, znajdującym się aktualnie na drugiej pozycji w rankingu hodowlanym KWPN. Efektem tej współpracy są młode, perspektywiczne ogiery przygotowywane pod okiem Sylwka do prób dzielności oraz Czempionatów, jak również wykorzystywane we własnej hodowli.

Katarzyna Hetmaniuk

Fizjoterapeutka koni z kilkuletnim doświadczeniem. Działa pod nazwą Horse Rehab Institute

Fot. Nowacka S.

Katarzyna Cygler

Założycielka Teatru Konnego Cabriola. Zawodniczka ujeżdżenia, do niedawna związana z Teatrem Sabat Małgorzaty Potockiej, gdzie oprócz występowania na scenie, zajmowała się także choreografią numerów taneczno-akrobatycznych.

Fot. Artemis Photography

Agnieszka Płaczkowska

Lekarz weterynarii i fizjoterapeuta (ten od ludzi) w jednym. W swojej pracy łączy obie pasje patrząc na człowieka i konia jako parę. Właścicielka firmy EquiFit i gabinetu weterynaryjnego. Z końmi związana od 11 roku życia, mniej więcej od tej pory wiedziała już, że chce zawodowo związać się z ich leczeniem. Po studiach odbyła staż w klinice zajmującej się rozrodem koni Haras de Talma we Francji oraz w Centrum Diagnostyki i Leczenia Chorób Koni pod opieką dr Anny Biazik. Zawodowo zajmuje się leczeniem koni w terenie, ale najbardziej interesuje ją poprawianie ich dobrostanu tak, aby nie chorowały.

Lidia Kacperska

Z końmi związana od dzieciństwa. Absolwentka studiów Wydziału Nauk o Zwierzętach SGGW, zawodniczka ujeżdżenia, instruktor jeździectwa. Na co dzień prowadzi stajnie Pensjonat Lidkowo,oraz organizuje liczne szkolenia i warsztaty.

Klienci Pro-Linen

Happy Customers

Day Complex Pencils - Polecam wszystkie musli Pro-Linen, pięknie pachną, skład fantastyczny, cena dobra, koń zachwycony. Już od kilku lat kupuję zwłaszcza Day Complex Musli. Ostatnio jednak przerzucamy się na Pencils, gdyż moja wiekowa klacz zaczęła pokasływać przy musli. Dodatkowo Pencils są bardziej tuczące, dobre na przyrost masy.

Marta R.

Herbal Mash - W stajni mamy zrebaka "niejadka" i probowalismy wielu rzeczy aby jadl ze smakiem, ale dopiero mash Pro-Linen bardzo mu zasmakowal 🙂

Dorota Doris Sierżęga

Herbal Mash - Bardzo łatwy w przygotowaniu, pieknie pachnie i moje konie go bardzo lubią.

Julita Kopeć-Nowakowska

Beet Mix - Wygodne, łatwe i szybkie w przygotowaniu, a co najważniejsze smaczne- koń je uwielbia. No i skuteczne, chudzielec nabiera masy. Polecam!!!

Sandra Martyka

Beet Mix - Podstawa diety mojego wrzodowca - razem z sieczką Alfibre Digest i paszą Day Complex Quarter Horse Musli 🙂 Szybkie i wygodne w przygotowaniu, chętnie zjadane i super wydajne - z zaledwie 1/2 miarki (400-500g) wychodzi pełne wiaderko smacznej kolacji 🙂 Zawartość lucerny i zbilansowanie wysłodków powodują, że można je bezpiecznie podawać nawet przez dłuższy czas. Super produkt!

Katarzyna Wosik

Alfibre Oil - Chętnie zjadana, aromatyczna, ładna sieczka. Dobry spowalniający jedzenie dodatek o fajnych właściwościach. W przypadku konia, który wciagał a nie przegryzał pasze sieczka ta dała fajny efekt pozwalający na zmniejszenie ilości zdawania paszy podstawowej bez utraty wagi.

Katarzyna D.

Alfibre Oil - Myślałam, że to będzie sieczka jak to sieczka. Pozytywne rozczarowanie! Sieczka wspaniale pachnie, ma dodatki ziół, jest nasączona olejem i wzbogacona wit E oraz selenem. Konik, który jest w okresie rekonwalescencji i grymasił - rzucił się na tą sieczkę i odzyskał apetyt. Polecam!

Martyna B.

Sport Musli - Super produkt- aktualnie podstawa żywienia mojego konia. Szczerze polecam: koń świetnie wygląda, świetnie chodzi i bardzo mu smakuje 🙂 plus przystępna cena

Barbara M.

Quarter Horse Musli - Bardzo dobry produkt, pasza super sprawdzała się u konia wrzodowego, niepyląca, pięknie pachnąca i nie grzejąca głowy 🙂

Anna Chomiak

Alfibre Digest - Stosowałam dla konia po kolkach, produkt świetny, bardzo poprawiło się trawienie. Koń chętniej je, teraz zmieniliśmy na Alfibre Oil bez melasy które również bardzo polecam!

Kinga Jarocka

Olympic Show Mix - pasza wypróbowana i sprawdzona - dodaje energii, koń chętny do pracy ale spokojny

Katarzyna

Rice Boost - Regularnie karmimy od ponad roku i nasza arabska młodzież rozwija się znakomicie.

Jerzy Pociask

Pro-Linen OneMeal - jest rewelacyjna .Nasz koń ja uwielbia, pieknie pachnie,pięknie wyglada i jest mieszanką najwazniejszych witamin i minerałów. Zauwazylismy że siersc ładnie się świeci i stan kopyt sie poprawił.Będziemy ją kupowań naszemu konikowi. Dziekujemy

Iwona Matuszczyk

Harmonic Musli - Stosujemy tę paszę od kilku miesięcy i oceniam ten produkt jako naprawdę świetny. Harmonic to doskonałe połączenie przemyślane go składu, wysokiej jakości z walorami estetycznymi, bo musli wygląda bardzo apetycznie i pachnie po prostu obłędnie. Konie wyglądają pięknie i są w dobrej kondycji. Z całym przekonaniem polecam

Magdalena Milko

Rice Boost - Jak wszystkie produkty pro-linen także ten jest doskonałej jakości, chętnie jedzony nawet przez niejadki.

Agnieszka Ślubowska

Musli - Najlepsze musli w przystępnej cenie! Moje konie jedzą ze smakiem, a efekty sa naprawdę świetne. Gorąco polecam.

Paulina Trzaska

Musli - Pasza wydaje się być bardzo dobra: dużo róznych składników dobrej jakości - bardzo ładny, aromatyczny zapach. Pasza sucha, nie pyli - koń zjadł bez oporów. Cena konkurencyjna biorąc pod uwagę bogaty skład paszy

Katarzyna Tatara

Rice Boost - I na mokro i na sucho wciągane są z prędkością światła 🙂 Nie pylą, ładnie budują mięśnie, poprawiły o 100% kopyta a sierść błyszczy się jak po dobrym nabłyszczaczu. Kupuję od miesięcy i to była zdecydowanie dobra decyzja.

Marta Frieske

Olej - Zmagałam się z matową i dość nieładnie wyglądającą sierścią u konia oraz kruchymi kopytami, aż do czasu zastosowania tego oleju. Odkąd do paszy dodawane jest 40-50 ml oleju sierść ładnie się błyszczy, jest ładna, gęsta, a i mam wrażenie, że pomaga w sezonowej zmianie sierści. Kopyta poprawiły swoją kondycję, nie rozwarstwiają się ani nie obłamują jak było na początku 😉 I do tego ten zapach! Same plusy - polecam!

Justyna L.

One Meal - Wygląda i pachnie smakowicie, biorąc pod uwagę w jak szybkim tempie znika znaczy, że smak nie ustępuje zapachowi czy wyglądowi. Koń jest pełny energii, wygląda zdrowo przy dawkowanie zalecanym na opakowaniu. Wszystko super.

Klaudia Jasnos

Rice Boost - Najlepsze otręby ryżowe na rynku, nie rozsypują się, cena jest bardzo atrakcyjna i nawet wybredny koń zjada je ze smakiem 🙂 koń ładnie się po nich rozbudowuje, a sierść nabrała połysku. Gorąco polecam!

Wiktoria Mateńko

Wysłodki buraczane - Polecam ogromnie. Wypróbowałam kilka produktów tego typu i te zdecydowanie wygrywają. Bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Smakują i po rozmoczeniu wyglądają jak najdroższe wysłodki na Polskim rynku, a cena najlepsza.

Marta Kruk

Honorowi Partnerzy

cavaliada2
logo-1
10405272_1573694479543234_1724292048304751495_n
1004942_243763915790787_2038703510_n
bm_horse-1
PLJ-logo