Baza wiedzy

Contact Us

Opinia Zireael

Paszę Pro-Linen Breeding stosuję u swojej 5-miesięcznej klaczki Zireael. Szukałam produktu, który pokryje w pełni zapotrzebowanie źrebięcia na składniki pokarmowe, witaminy i minerały, a jednocześnie będzie chętnie..

Zobacz więcej

QUIZowy konkurs

Rozpoczynamy nowy KONKURS ZASADY Odpowiedz na wszystkie pytania w komentarzu pod postem promocyjnym Każdy może dodać tylko po jednym komentarzu Załoga Pro-Linen wybierze 3 osoby, które..

Zobacz więcej

Z paszy do kopyt

Zdrowe, silne i niepękające kopyta to marzenie nie jednego właściciela konia. Kopyta stanowią pierwszą linię kontaktu konia z podłożem, to właśnie na nich spoczywa cały ciężar..

Zobacz więcej

Selen w końskiej diecie

Selen jest pierwiastkiem chemicznym, z biologicznego punktu widzenia mikroelementem, niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania organizmu zarówno ludzi, koni oraz wielu innych zwierząt. Pierwiastek ten występuje między innymi..

Zobacz więcej

Apetyt na wagę

Przyglądając się dietom różnych koni łatwo zauważyć, że są osobniki, które pomimo „suchej” budowy, potrzebują znacznie więcej paszy niż pozostałe konie, mocniej zbudowane. Często spotykanym problemem..

Zobacz więcej