Opinia – Michalina i Suleyken

Dziś prezentujemy Wam opinię naszej Ambasadorki, o której ostatnio – za sprawą wspaniałego zwycięstwa na poznańskiej Cavaliadzie – było szczególnie głośno. A mowa oczywiście o Michalinie Terleckiej i jej klaczy Suleyken!

Tej pary nie trzeba szczególnie przedstawiać. Michalina, młoda i niezmiernie utalentowana zawodniczka w dyscyplinie ujeżdżenia, ma już na swoim koncie takie sukcesy, jak: srebrny medal Halowego Pucharu Polski w kategorii Młodych Jeźdźców, brązowy medal Mistrzostw Polski Młodych Jeźdźców i 3. miejsce na Pucharze Narodów CDI Hagen Future Champions w 2015 roku, brązowy medal HPP w kategorii Młodych Jeźdźców w roku 2016, w 2017 – srebrny medal MP Młodych Jeźdźców, oraz w roku bieżącym – zwycięstwo w konkursie Św. Jerzego podczas zawodów CDI w Zakrzowie oraz wielki sukces podczas zawodów CDN Cavaliada Poznań!

Natomiast jej koń, Suleyken, to 8–letnia ciemnogniada klacz rasy hanowerskiej urodzona w Niemczech. Mimo stosunkowo młodego wieku, można ją nazwać czteronożną profesjonalistką: świetnie wie, jak wywrzeć dobre wrażenie na publiczności, a na czworoboku prezentuje się nienagannie, zdobywając doświadczenie w coraz trudniejszych konkursach. Podczas Cavaliady w Poznaniu zrobiła furorę wraz ze swoją amazonką, wykonując wspaniały program dowolny do muzyki na poziomie Intermediate I, co poskutkowało zasłużonym zwycięstwem!

Michalina wie, że w treningu konia ujeżdżeniowego ważne jest nie tylko staranne planowanie codziennej pracy, lecz także wyważone i przemyślane żywienie. Dlatego zaufała między innymi paszy Day Complex Harmonic – produktowi w formie musli, dedykowanemu koniom biorącym udział w konkursach ujeżdżenia. O swojej współpracy z Pro-Linen napisała nam tak:

Podstawą diety Suleyken jest musli Harmonic – pasza stworzona specjalnie dla koni ujeżdżeniowych. Pozwala ona utrzymać energię konia na wysokim poziomie bez ubocznego efektu zdenerwowania i utraty koncentracji. Do tego niesamowicie pachnie i Suli po prostu ją uwielbia! Do każdego posiłku, razem z paszą, dostaje sieczkę Alfibre Digest, która dba o jej przewód pokarmowy, utrzymując pH żołądka na właściwym poziomie i pomagając w regeneracji śluzówki. Oprócz tego, Suleyken zjada Natural Herbal Mash na punkcie którego „szaleje”- bardzo aromatyczny i o świetnej konsystencji. Do tego, dla utrzymania odpowiedniej masy ciała dostaje szybkie wysłodki Beet Quick oraz otręby Rice Boost, doskonale dbające o końskie mięśnie. Polecam!

Opinia Michaliny pokazuje, że nasza Ambasadorka nie tylko wspaniale jeździ konno, ale ma też dużą świadomość w temacie żywienia koni i umie zadbać o swoją partnerkę Suleyken! To dla nas niezwykła przyjemność, współpracować z tak fajną młodą osobą

Zawodniczce życzymy serdecznie dalszych sukcesów, a Suli – zdrowia i smacznego!

a Was zapraszamy na zakupy do naszego sklepu www.pro-linen-shop.pl

Udostępnić ten wpis?

admin