Pro-Linen w sieci Decathlon

Contact Us

Miło nam poinformować, że firma Pro-Linen nawiązała współpracę z siecią marketów sportowych Decathlon.

Produkty Pro-Linen cieszą się dużym uznaniem w środowisku jeździeckim, jesteśmy najprężniej rozwijającą się Polską firmą specjalizującą się w żywieniu koni. Galopujący rozwój firmy przekłada się na współpracę z coraz większymi ośrodkami jeździeckimi, sklepami stacjonarnymi oraz internetowymi. Od niedawna współpracujemy z bardzo dobrze znaną siecią marketów sportowych Decathlon, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

W sklepach stacjonarnych Decathlon oraz na stronie www.decathlon.pl dostępna jest nowa linia produktów Pro-linen, przygotowana specjalnie pod potrzebny naszego partnera, bazując na doświadczeniu i jakości jaką wypracowaliśmy przez lata sprzedaży na rynku jeździeckim.

Dostępne produkty:

RIDE&FEED MUSLI™ Skoncentrowana pasza pełnowartościowa w formie musli.
Duża koncentracja witamin i minerałów w wyjątkowo smacznej i zdrowej formie – musli. Rozwiązanie bardzo dobrze przyjęte zarówno przez hodowców jak i jeźdźców, pozwala znacznie obniżyć koszty karmienia. Pasza sprawdzi się świetnie jako uzupełnienie podstawowej diety opartej na sianie i owsie lub w przypadku koni, którym należy dostarczyć mniejszej dawki pokarmowej o większej koncentracji mikro i makroelementów. 

Pasza dostępna w opakowaniach 20kg i 10kg

FRUIT&HERBS MASH™ Zdrowy, szybki i wyjątkowo łatwy w przygotowaniu mesz dla koni
Nawet najstarsi hodowcy dobrze znają receptury przygotowania meszu – wyjątkowo zdrowego i pożywnego posiłku wspierającego zarówno układ pokarmowy jak i zdrowie konia. Tradycyjne przygotowanie meszu jest dość pracochłonne, dzięki połączeniu nowoczesnej technologii obróbki mechanicznej i termicznej pasz oraz dobraniu idealnej proporcji składników przygotowaliśmy produkt spełniający oczekiwania najbardziej wybrednych koni. Przygotowanie paszy nie wymaga już wielu godzin parzenia pod kocem i studzenia ! Do gotowej mieszanki wystarczy dolać gorącej wody, dobrze wymieszać i pozwolić ostygnąć lub dodać trochę zimnej wody. 

Pasza dostępna w opakowaniach 15kg i 5kg

ALFIBRE FEED MIX™ Naturalna sieczka dla koni do codziennego karmienia.
Pasza objętościowa to podstawa w żywieniu każdego konia, wynika to przede wszystkim z fizjologii układu pokarmowego.
Sieczka Alfibre Feed Mix stanowi mieszankę lucerny oraz traw niskocukrowych oraz dodatku łuski słonecznika, olejów tłoczonych na zimo i unikatowej formuły Pro Active Organic Complex™. Wyjątkowo bogaty skład produktu wspiera prawidłową pracę układu pokarmowego, co jest istotne między innymi w profilaktyce i leczeniu chorób wrzodowych.

Pasza dostępna w opakowaniach 15kg

CLASSIC MUSLI™ Pełnoporcjowa pasza w formie musli, bez dodatku owsa.
Regularnie stosowana u koni w pełni pokrywa ich zapotrzebowanie minerałowo-witaminowe. Umiarkowany poziom energii oraz niewielka ilość skrobi chronią wierzchowce przed nadpobudliwością. Składniki Classic Musli zostały przygotowane tak, by maksymalnie zwiększyć ich biodostępność, dzięki czemu produkt jest dużo lepiej przyswajany od tradycyjnych pasz zbożowych. Odpowiedni bilans między składnikami zbożowymi, oleistymi i włóknistymi oraz dodatek ziół i drożdży to najlepsze połączenie dla Twojego konia.

Pasza dostępna w opakowaniach 20kg i 10kg

Zapraszamy do zakupów zarówno w sklepach stacjonarnych jak i na stronie internetowej www.decathlon.pl

Udostępnić ten wpis?

admin