Opinia – Shotgun

Czasami potrzeba naprawdę niewiele, by w sposób znaczący i widoczny gołym okiem poprawić formę i samopoczucie swojego konia. Czasami nie wiąże się to z kosztami, a wręcz przeciwnie – pozwala zaoszczędzić. Czasami nie wymaga gimnastyki logistycznej z dziesiątkami różnych pasz i suplementów. Czasami wystarczy One Meal – skoncentrowana pasza od Pro-Linen, której zaufało szerokie grono naszych Klientów.

Także Kasia i jej koń Shotgun przetestowali, jak szybko przynosi pozytywne efekty zastosowanie musli One Meal. Otrzymaliśmy opinię oraz zdjęcia, na których widać metamorfozę kilkunastoletniego wałacha – nie mamy wątpliwości, że zmiana jest zdecydowanie pozytywna! Oto opinia samej zainteresowanej:

Shotgun ma 14 lat. Miał kontuzję nogi, przez co bardzo stracił na masie. Teraz, gdy wraca do formy, szukałam różnych rozwiązań, żeby podnieść go spowrotem na masie, a przy okazji chciałam mu dostarczyć wszystkiego co potrzebuje 🙂 Paszę One Meal polecila mi koleżanka, i to był strzał w 10kę! Koń chętnie wcina, zaczyna wyglądać rewelacyjnie, a i mam wrażenie, że lepiej się czuje 🙂 Pasza sama w sobie niesamowicie pachnie, sama bym ją zjadła 🙂

Na potwierdzenie tych słów załączamy zdjęcia Shotguna – ciesząc się z jego szybkiego powrotu do formy!!!

Uwadze naszych Czytelników serdecznie polecamy musli, które jest głównym „sprawcą” tej przemiany – Pro-Linen One Meal, skoncetrowaną paszę dla koni o licznych korzyściach: zaoszczędzisz nawet do 30%, jednocześnie dostarczając swojemu pupilowi wszystko to, co dla niego najlepsze!

https://pro-linen-shop.pl/pl/p/Pro-Linen-One-Meal-20-kg-skoncentrowana-pasza-dla-koni/491

Kasia już o tym wie – i zaufała marce Pro-Linen! 🙂

Udostępnić ten wpis?

admin