Opinia – Quintello

Dieta konia skokowego, biorącego udział w konkursach na wysokim poziomie, nie może być przypadkiem. Obciążenia, jakie generuje intensywny trening; stres związany z częstymi wyjazdami na zawody; potrzeba zachowania odpowiedniego poziomu energii wierzchowca, bez efektu nadpobudliwości – to tylko kilka czynników, jakie musimy brać pod uwagę, planując żywienie czteronożnego sportowca. Odpowiedzią Pro-Linen na wymagania tej wyjątkowej grupy zwierząt jest pasza dedykowana właśnie koniom skokowym – Olympic Show Mix.

Każdy produkt Pro-Linen to połączenie najwyższej jakości naturalnych składników, doświadczenia w żywieniu koni w Polsce oraz – co bardzo ważne – potrzeb i sugestii naszych Klientów. Dlatego po niemalże pół roku, jakie minęło od premiery Olympic Show Mix, nadal zbieramy cenne opinie od osób, które przetestowały paszę i wiedzą już, co wyjątkowego kryje w sobie nasze musli dla koni skokowych.

Jest nam bardzo miło zaprezentować poniżej kolejną wiadomość na temat paszy Pro-Linen Olympic Show Mix, jaką nadesłała Paulina.

Pasza Olympic Show Mix już po otwarciu worka niesamowicie zachęca – zapachem i wyglądem. Smaku osobiście nie sprawdzałam ;), ale Siwy nie może oderwać się od żłobu! Efekty były widoczne już po pierwszym worku. Zapas energii na cały trening! A dużym problemem mojego konia był właśnie brak wigoru i energii podczas treningów i zawodów. Dzięki paszy Olympic Show Mix, Siwy ma teraz siłę przez cały trening, a nie tylko na początku. Na zawodach nawet 3-go dnia nie czuje zmęczenia! Polecam!

Dziękujemy serdecznie za opinię i załączamy fotkę Siwego, który – jak widać – od worka także nie może się oderwać; a to dla nas najlepsza recenzja!

A może i Ty karmisz konia paszą Olympic Show Mix? Jeżeli chcesz podzielić się z nami swoją opinią i zdjęciem karmionego produktami Pro-Linen pupila, napisz do nas! Najciekawsze wiadomości opublikujemy na Fanpage oraz naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

Udostępnić ten wpis?

admin