Opinia – Marcin i Fauna KG

Pasza dla koni skokowych Olympic Show Mix zyskuje coraz większe uznanie – także u naszego nowego Ambsadora, jakiego mamy przyjemność dziś Państwu przedstawić!

Marcin Wesoły jest zawodnikiem w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Bywalcom imprez regionalnych i ogólnopolskich, zwłaszcza w zachodniej części Polski, nie trzeba dwa razy powtarzać jego nazwiska. Gdy zapytaliśmy naszych Klientów i znajomych, wszyscy wiedzieli, po czym najłatwiej rozpoznać Marcina: uśmiechnięty, wysoki i zawsze nienaganny w jeździe na parkurze, na zadbanych, odkarmionych i błyszczących się z daleka koniach – oto wizytówka naszego Ambasadora!

Także wyniki mówią same za siebie; a śledząc karierę sportową Marcina, warto wspomnieć o chociażby takich rezultatach, jak: 2. miejsce w konkursie Grand Prix Derby Poznania, 2. miejsce w Grand Prix podczas ZO w Lesznie, 3. miejsce na MPMK w skokach, 1. miejsce w konkursie Barier na zawodach WAGO CSN, udane przejazdy podczas zawodów CSI3* w Jakubowicach na poziomie 150 cm, miejsca w „top ten” podczas Cavaliady w Lublinie (Średnia Runda).

Jednak to, co wyróżnia Marcina jako zawodnika, to nie tylko wzorowa prezencja podczas konkursów, lecz także ciężka praca. Nasz Ambasador ma w treningu kilka różnych koni; przede wszystkim klacz o imieniu Fauna KG, z którą odnosi aktualnie sukcesy na parkurach 145-150 cm, rozpoczynając starty także na poziomie 160 cm. Poza nią, w stajni Marcina stoją także: E’Laylat Huziran – młoda, 6-letnia klacz startująca z wynikami na poziomie klas P-N, Cassini Zar – również 6-letni wałach rywalizujący „łeb w łeb” z „Laylą” oraz mocna stawka młodych koni wchodzących w poważny sport, póki co w konkursach 100-105 cm: 4-letnia Ginger, 5-letni ogier Red Hershey i na koniec stajenny kolega Fauny – tej samej hodowli, 4-letni Laos KG, z którym hodowca i zawodnik wiążą szczególne nadzieje!

Mając w swojej stajni tyle koni, z których każdy ma swój charakter, upodobania i końską „osobowość” – Marcin nie narzeka na nadmiar wolnego czasu 😉 W przerwach od jazdy i opieki nad zwierzętami, znajduje jednak chwilę na skontrolowanie sytuacji żywieniowej; a chcąc zapewnić swoim podopiecznym wszystko, co najlepsze, rozpoczął współpracę z firmą Pro-linen od przetestowania naszego nowego produktu – Olympic Show Mix, paszy dedykowanej koniom skokowym. Oto opinia, którą Marcin wysłał nam po skarmieniu kilku worków:

Paszę Olympic Show Mix stosuję u swojej podstawowej klaczy Fauny KG. Odkąd wprowadziłem tę paszę, zauważyłem, że klacz stała się bardziej energiczna, chętna do pracy. Sama pasza bardzo ładnie pachnie i musi jej smakować, bo chętnie ją od razu zjada. Poprawę formy widać wyraźnie, potwierdzeniem tego są ostatnie wyniki, takie jak przejechanie trudnych konkursów: LR 145 i 150 LR na zaledwie jedną zrzutkę czy udany debiut w konkursie 160 LR. Wydaje mi się również, że klacz ma mniejsze zakwasy po treningach i szybciej wraca do formy. Polecam Olympic Show Mix od Pro-Linen!

Podczas późniejszej rozmowy dodaje także, że dla każdego ze swoich koni znalazł coś w ofercie pasz Pro-Linen – wraz z Marcinem niecierpliwie czekamy na pierwsze efekty nowej diety i pilnie śledzimy startowe plany naszego Ambasadora! Mamy nadzieję, że odtąd zarówno doświadczona Fauna, oba 6-latki jak i „młodziaki” – wszystkie te wspaniałe konie – będą stałymi bywalcami naszego fanpage, gdzie publikować będziemy wyniki z zawodów i zdjęcia Marcina oraz jego podopiecznych. Trzymamy kciuki!

Udostępnić ten wpis?

admin