Metamorfoza – Wigor

Metamorfozy prezentowane na naszej stronie i Facebook’owym profilu cieszą się dużym zainteresowaniem. Cieszymy się, że przemiany naszych czterokopytnych Podopiecznych popychają kolejnych dumnych właścicieli do prezentowania swoich koni i zmian, jakie zaszły w ich wyglądzie podczas stosowania produktów Pro-Linen! Sprawiacie nam wielką radość, nadsyłając wiadomości i piękne zdjęcia.

 

W taki właśnie sposób trafiła do nas Iza i jej koń – Wigor. Do fotek, jakie nam udostępniła, dołączyła ciekawą historię i – przy okazji – kilka słów opinii na temat pasz Pro-Linen. Całość prezentujemy poniżej:

 

Na zdjęciach to 11-letni wałach Wigor. Zawsze dobrze wykorzystywał proste pasze – do czasu kontuzji. Na około1,5 roku koń został wyłączony z pracy. W efekcie nie tak dawno Wigor zaczął bardzo „spalać się” ze stresu, przy czym schudł (zdjęcia ‚przed’ nie oddają tego jak koń wyglądał – nie chciałam wtedy go fotografować). Fotografie przedstawiają również stan sierści konia, na który także warto zwrócić uwagę –  latem („przed”) koń był matowy, pokryty puszkiem, jesienią („po”) – sierść pełna blasku, błyszczy się i wygląda zdrowo.

Po konsultacji z lekarzem weterynarii zaczęliśmy wprowadzać wysoko włóknistą paszę, jednocześnie musiała mieć jak najmniej energii strawnej, wybór padł na Day Complex Light Musli oraz sieczkę Regular. Musli pachnie jabłkami, koń je tylko tę paszę od prawie 5 miesięcy i cały czas niezmiennie mu smakuje. Jeśli chodzi o sieczkę, również pięknie pachnie i nie pyli, a w dodatku jest ona bardzo wydajna – worek starcza nam na około 1,5 miesiąca, a mieszam ją z owsem dla spowolnienia jedzenia po 1 dużej garści 3 razy dziennie 🙂 Do mieszanki owies-sieczka dodaję w stosunku 1:1 musli i powstaje nam super posiłek za niewielkie pieniądze. Polecam Pro-Linen wszystkim właścicielom koni, którzy chcą dostarczyć swoim koniom dobrych wartości odżywczych i wysokiej jakości paszy w przystępnych cenach. Wigor jak najbardziej rekomenduje!

 

Jak widać, wszechstronność to sprawdzona cecha produktów Pro-Linen – stosowane samodzielnie, pełnoporcjonowo albo z owsem celem stworzenia wartościowej diety, zawsze spełniają swoją rolę! A nas nic nie cieszy tak, jak kolejni zadowoleni Klienci – i ten czterokopytny, i jego „dwunożna” właścicielka 🙂

 

Dziękujemy Izie za nadesłanie nam metamorfozy Wigora!

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin