Metamorfoza – Orbita

Lubimy metamorfozy, które pokazują przemianę naszych czterokopytnych Klientów podczas stosowania produktów Pro-Linen. Nie zawsze jest to równoznaczne z przytyciem konia – dzisiejsza metamorfoza, zgłoszona przez Gosię, pokazuje, jak może zmienić się „brzuchaty” wierzchowiec pod wpływem właściwego żywienia.

 

Nasza bohaterka – Orbita – to młoda, zaledwie 6-letnia klacz, której głównym problemem była tendencja do nabierania okrągłych kształtów 🙂 Żywiona paszą Day Complex Sport zgubiła zbędne kilogramy na rzecz wspaniałego umięśnienia. Jej właścicielka, Gosia, wspomina:

 

Mój koń zaczął mieć więcej energii, dzięki czemu przyjemniej się jeździ. Oczywiście nabrała także mięśni, a straciła swój wielki brzuch, który tylko nam przeszkadzał 🙂

 

Bardzo cieszymy się, że Orbita jest w dobrej formie dzięki naszemu produktowi! Jej przypadek to dowód na to, że utrzymywanie konia na właściwym poziomie energetycznym nie musi wiązać się z tyciem. Wystarczy dobór odpowiedniego żywienia – a my, w Pro-Linen chętnie pomożemy znaleźć najlepsze rozwiązania!

 

Dziękujemy Gosi za nadesłanie nam metamorfozy Orbity!

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin