Metamorfoza – Malina

Metamorfozy swoich koni przesyłają nam nie tylko zadowoleni Klienci, lecz także stale współpracujący z firmą Ambasadorzy marki Pro-Linen. Dzisiaj opinią oraz przemianą jednego ze swoich pupili podzieliła się Justyna Wacławek – młoda, utalentowana zawodniczka skoków przez przeszkody.

 

A koń, o którym mowa, to młodszy z dwóch wierzchowców Justyny – 6-letnia małopolska klacz Malina. Mimo swojego niezaawansowanego wieku, ta piękna kasztanka ma już spore doświadczenie w pokonywaniu coraz trudniejszych parkurów. Odwaga i dzielność Maliny to tylko niektóre z cech jej wspaniałego temperamentu konia-skoczka, które należy wspierać rozsądnym i zbilansowanym żywieniem. Na szczęście jej właścicielka wie o tym i zdecydowała się na wprowadzenie do diety klaczy paszy One Meal, która w prosty i skuteczny sposób uzupełniła złożoną dotychczas głównie z owsa dietę. Takie działanie przyniosło pozytywne zmiany nie tylko w zachowaniu, ale i wyglądzie Maliny!

 

Warto wspomnieć, że Justyna stosuje musli One Meal także u swojego starszego konia – wałacha Eter – a poniżej przytaczamy jej opinię o tym produkcie:

 

Pro-linen One Meal okazał się doskonałym wyborem dla moich temperamentnych koni. Uzupełnienie diety o ten produkt dało bardzo wiele zauważalnych korzyści. Konie stały się spokojniejsze, bardziej skupione i uważne. Ponadto znacznie poprawiła się jakość rogu kopytowego, grzywy, ogona oraz sierści. Jakby tego było mało, pasza ta poprawiła ogólną kondycję zwierzęcia, pozwoliła rozbudować mięśnie zadu, grzbietu, łopatki, co dotychczas było trudne do osiągnięcia. Zdecydowanie polecam każdemu!

 

Dziękujemy Justynie za zaufanie i zgłoszoną metamorfozę. Życzymy wielu sukcesów na parkurach samej zawodniczce oraz wszystkim jej pupilom i wychowankom 🙂

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin