Metamorfoza – Lotos i Bad Boy

Męska część Klientów Pro-Linen pokazuje, że nie chce być gorsza 🙂 Dotarły do nas kolejne opinie, a wśród nich ta, którą przedstawiamy Wam dzisiaj – od naszego Ambasadora Jana Mossakowskiego.

 

Janek jest zawodnikiem dyscypliny WKKW i ma na swoim koncie wiele poważnych osiągnięć. Aktualnie jego głównymi końmi są: doświadczony już nieco kasztanowaty Bad Boy i młody ogier Lotos, który świetnie rozpoczął karierę sportową, zdobywając m.in tytuł II Wicemistrza Polski koni 4-letnich polskiej hodowli. Wymagania stawiane przez konkurencję, w jakiej startuje nasz Ambasador, to duże wyzwanie nie tylko dla jeźdźca, ale i dla jego wierzchowców. By pomóc im w zbudowaniu i utrzymywaniu dobrej formy, Janek zdecydował się na współpracę z Pro-Linen.

 

Podstawą diet obydwu koni jest pasza Day Complex Quarter Horse Musli, która znakomicie sprawdza się w karmieniu WKKW-istów z uwagi na zawartość wolnouwalnianej energii i składników wspierających rozwój i regenerację muskulatury poddanej dużym obciążeniom. Równie ważne są elektrolity – Janek wybrał wersję w płynie, łatwą w dozowaniu, a zapewniającą zwierzętom szybkie uzupełnienie wypłukanych z potem mikroelementów. Dodatkowo konie otrzymują wysłodki Beet Quick, mesz Natural Herbal Mash i otręby ryżowe Rice Boost. Takie menu pozwala im utrzymać optymalny poziom energii bez efektu „gorącej głowy” oraz stymuluje szybki przyrost i utrzymanie w dobrej formie układu mięśniowego zwierząt.

 

A tak o paszach naszej firmy wypowiada się Janek:

 

Pro-Linen zapewnia moim koniom wszystko, co potrzebne, aby były w kondycji pozwalającej sprostać wymaganiom treningowym, a co za tym idzie, osiągać jak najlepsze rezultaty na zawodach. Pro-Linen Day Complex Quarter Horse Musli dostarcza moim koniom odpowiednią ilość energii oraz pozwala na rozwój muskulatury. Wysłodki buraczane Pro-linen Beet Quick są smakowitym dodatkiem dbającym o utrzymanie ich prawidłowej masy ciała. W regeneracji po cięższych treningach nieodzowny jest Pro-linen Electrolyte. Za to Pro-linen Natural Herbal Mesh wspomaga układ trawienny moich zwierząt i przyswajanie wcześniej wspomnianych pasz i suplementów. Dzięki produktom Pro-linen moje konie mają zdrowy wygląd, są w bardzo dobrej formie i wyglądają na zadowolone 🙂

 

My także jesteśny zadowoleni, czytając kolejną pozytywną recenzję!

Życzymy Jankowi i jego koniom wiele sukcesów w pięknej dyscyplinie, jaką jest WKKW. Jesteśmy dumni, mogąc wspierać tak wspaniałą ekipę!

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin