Metamorfoza – Lilith

Ostatnio prezentowaliśmy opinię naszej Ambasadorki Agaty Arendt, która bardzo pozytywnie wypowiedziała się o stosowanych przez siebie paszach. Dziś pytanie: „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” zadaliśmy kolejnej przedstawicielce firmy – Katarzynie Wosik.

 

Kasia i jej klacz Lilith trenują ujeżdżenie, aktualnie startując na poziomie klasy C. Jednak 8-letnia kasztanowata „Lilka” to szczególny przypadek: z początkiem 2016 roku przeszła operację ratującą jej życie po ciężkiej kolce. Jednym z powodów, ale i efektem późniejszych powikłań po zabiegu była nawracająca choroba wrzodowa. Lilith potrzebuje więc diety, która dostosowana jest nie tylko do wymagań treningowych, ale i wrażliwego przewodu pokarmowego klaczy.

 

Z uwagi na ciągłe zagrożenie nawrotami zmian wrzodowych, Lilith otrzymuje sieczkę Alfibre Digest, przeznaczoną m.in. dla koni dotkniętych problemami gastrycznymi. Głównym filarem diety klaczy jest pasza Day Complex Quarter Horse Musli – niska zawartość cukru i wolno uwalniana energia sprawiają, że „Lilka” nie odczuwa przykrych skutków obecności węglowodanów w posiłkach oraz zachowuje odpowiedni poziom energii i „zimną” głowę, tak ważne w treningu ujeżdżeniowym. Dzięki codziennemu podawaniu meszu Natural Herbal Mash z otrębami ryżowymi Rice Boost chronimy żołądek klaczy i dbamy o kondycję jej sierści, włosia i kopyt. Ostatni składnik diety Lilith stanowią wysłodki z lucerną BeetMix, które są dla niej bezpiecznym źródłem wysokoprzyswajalnego włókna i świetnie smakują.

 

A co Kasia mówi o paszach Pro-Linen w codziennej diecie swojego konia?

Sprawdźcie!

 

Do współpracy z firmą Pro-Linen namówiła mnie znajoma. Z racji przebytej kolki i choroby wrzodowej, zawsze bałam się u Lilki zmian paszy i nie wszystkim producentom ufałam w ich zapewnieniach o bezpieczeństwie danego produktu. Mój koń nie może otrzymywać dużych ilości cukru, jej dieta musi być lekkostrawna, a jednocześnie niełatwo utrzymać stałą wagę u takiego zwierzęcia. To trudny temat. Pro-Linen nigdy mnie nie zawiodło. Otrzymałam fachową pomoc i doradztwo żywieniowe na każdym etapie, a dzięki wysokiej jakości pasz i nacisku producenta na unikanie zbytniej podaży cukru – Lilka czuje się świetnie i świetnie wygląda, co widać na załączonych zdjęciach. Dziękuję Wam, Pro-Linen, za metamorfozę mojego konia!

 

A my dziękujemy Kasi za zaufanie i tak pozytywną opinię! Życzymy „Lilce” dużo zdrowia i sukcesów na czworobokach! 🙂

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin