Metamorfoza – Lewiatan

Nie wiemy, czy w jeździectwie więcej jest kobiet czy mężczyzn i ten temat zostawiamy do rozważenia profesjonalistom w tej dziedzinie; wiemy natomiast, że pierwszy raz opinię na temat naszych pasz wyraził przedstawiciel płci męskiej – i tą opinią chcemy się dzisiaj z Wami podzielić! Może przy okazji zachęcimy Panów do częstszego wysyłania nam swoich przemyśleń 🙂

 

Lewiatan to skoczek z nietypowym rodowodem; ten niewielki, bardzo urodziwy konik stanowi mieszankę krwi huculskiej z rasą wielkopolską. Po „mniejszych” przodkach odziedziczył siłę i wytrzymałość, a także… dobre wykorzystanie paszy. Gorącokrwista „rodzina” zapewniła mu dobry styl skoku i elegancki ruch. Choć ma już swoje lata, cieszy się dobrym zdrowiem i wspaniałą formą.

 

Wałach karmiony jest głównie owsem, jednak z uwagi na skokowy trening, jego właściciel Maciek zdecydował o wspomożeniu Lewiatana dodatkiem elektrolitów, które traci pocąc się podczas pracy. Ponadto w diecie konika znalazł się Natural Herbal Mash, podawany regularnie w formie ciepłego posiłku, regulującego procesy trawienne. Kolejnym produktem stosowanym przez Maćka jest ziele Echinacea, wywierające korzystny wpływ na odporność organizmu i pracę układu oddechowego. To proste menu sprawia, że dobrze wykorzystujący pożywienie Lewiatan świetnie wygląda i dobrze się czuje!

 

Maciek tak nam opowiedział o swojej przygodzie z Pro-Linen:

 

Mój koń jest w połowie hucułem i bardzo łatwo nabiera masy, stąd też nie może jeść zbyt kalorycznych pasz. Właściwie karmię go bardzo prosto: sianem i owsem. Jednak wymagający trening nawet dla Lewiatana jest obciążeniem, i dlatego zacząłem podawać mu produkty Pro-Linen doradzone mi przez specjalistę z firmy. Mesz jest jego ulubionym posiłkiem, a zioła i elektrolity uzupełniają idealnie jego dietę. Cieszę się, że Pro-Linen proponuje proste i smaczne dodatki, które może stosować każdy. Polecam!

 

Cieszymy się, że pierwszy „opiniujący” nam mężczyzna tak pozytywnie wypowiedział się o stosowanych produktach. Życzymy Lewiatanowi i Maćkowi wszystkiego dobrego!

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin