Metamorfoza – July

Metamorfozy pojawiające się regularnie na Facebook’owym profilu Pro-Linen tworzą już pewien cykl; coraz częściej po kolejnych opublikowanych przez nas opiniach otrzymujemy wiadomości od nowych zadowolonych Klientów! Bardzo nas to cieszy!

 

Tak trafiła do nas Ania, która pewnego dnia po prostu wysłała do nas wesołą wiadomość ze zdjęciem swojej klaczy July. Dowiedzieliśmy się, że pasza nie tylko kobyłce smakuje, ale i pomogła w rozwiązaniu problemów zdrowotnych z problematycznym sarkoidem!

 

A podstawę diety 4-letniej July stanowi Day Complex Pencils, być może mniej znana od swoich „sióstr” w postaci musli. Dodatkowo klacz otrzymuje wzbogacony Olej Lniany Pro-Linen, po którym pięknie lśni i doskonale wygląda. Ostatnim elementem menu July są wysłodki buraczane – wysoko przyswajalne włókno.

 

W swojej opinii Ania wspomina, że:

 

Pro-Linen działa cuda, wcześniej moja klacz miała widoczne wszystkie żebra, a teraz wygląda jak na zdjęciu, które wysłałam. Po oleju lnianym jej włos przepięknie się błyszczy. Dziękuję za tak dobre produkty!

 

A my dziękujemy za pozytywną energię i wysłaną nam wiadomość!!!

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

— Products shown: Pro-Linen Day Complex Pencils and Pro-Linen Beet Mix – Szybkie wysłodki buraczane z lucerną

Udostępnić ten wpis?

admin