Metamorfoza – Jaśmin i Brygida

Bardzo nam miło, że męska część Klientów Pro-Linen odpowiedziała na naszą prośbę o opinie i otrzymaliśmy kolejne wiadomości. Dużo radości przysporzyły nam słowa przesłane przez Marcina, który podzielił się z nami zdjęciem swoich koni i obszerną opinią!

 

Dodamy jedynie garść informacji; rumaki Marcina i Weroniki to kasztanowaty Jaśmin i gniada Brygida, zwana pieszczotliwie Brydzią. „Rudy” przygotowywany jest aktualnie do pracy pod siodłem – ma jedynie 3 lata, a więc aktualnie przechodzi fazę intensywnego rozwoju, w tym nabudowy i kształtowania muskulatury całego ciała. 12-letnia klacz przebywa obecnie rekonwalescencję po pechowym zabiegu, który skończył się dla niej przykrymi powikłaniami. Oba konie, choć tak różne, wymagają w pełni zbilansowanej diety i dostarczenia wszystkich niezbędnych składników pokarmowych.

 

Tyle słowem wstępu! Resztę opowie już sam Marcin, sami zobaczcie:

 

Jak powszechnie wiadomo, koń koniowi nierówny. Jeśli jesteśmy wlaścicielami wierzchowca i wykorzystujemy go do pracy lub treningu, należy w zamian dbać o jego zdrowie. Najłatwiej robić to od wewnątrz, czyli dzięki jedzeniu i niezbędnym składnikom. Ja opiszę 3 produkty, które zdążyłem już wraz z Brygidą i Jaśminem przetestować. Po pierwsze musli One Meal. Jego zapach jest przyjemny nawet dla człowieka. Dla konia z kolei jest to niesamowicie smaczne urozmaicenie diety, które można dostosować indywidualnie w zależności od potrzeb. Konie po musli nabrały więcej energii i chęci do pracy. Dzieki temu można regularnie przeprowadzać z nimi treningi, co pozytywnie wpływa na ich kondycję, siłę i przyrost mięśni. Drugim produktem jest łuska slonecznika. Wpływa ona pozytywnie na trawienie, a ja zauważyłem szczególnie poprawę stanu kopyt. Łuskę podaję regularnie również jako dodatek do posiłku. Trzecią rzeczą jest biotyna BIO-UP. Podaję ją przede wszystkim w okresie wymiany sierści (wiosną, jesienią). Ma ona niesamowity wpływ na stan sierści i kopyt. Włos konia staje się po niej bardziej lśniący, a grzywa rośnie w mgnieniu oka! Póki co udało mi się wypróbować te produkty firmy Pro-Linen i mam zamiar do tej kolekcji wkrótce dodać coś jeszcze. Uważam, że firma ta ma ofertę godną polecenia również z uwagi na niskie ceny w stosunku do jakości. Jaśmin i Brygida serdecznie polecają Pro-Linen!

 

Przyznamy, że ta konkretna, obszerna opinia była jedną z najciekawszych, jakie mieliśmy okazję przeczytać. Marcinowi serdecznie dziękujemy za odzew i tak pozytywne zdanie o paszach Pro-Linen, życzymy jego koniom wiele zdrowia i radości z odkrywania kolejnych smakołyków!!!

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin