Metamorfoza – Diament

W nadsyłanych przez naszych zadowolonych Klientów metamorfozach nadal króluje ujeżdżenie 🙂 Dziś opinią podzieliła się z nami Paulina, właścicielka konia o wdzięcznym imieniu Diament.

 

Ten bardzo ładny gniady wałach startuje obecnie ze swoją amazonką na poziomie klasy N. Jak każdy sportowiec, wymaga specjalistycznej diety, która oprócz preferencji smakowych uwzględni zapotrzebowanie energetyczne Diamenta, a także zagwarantuje mu spokój i dobrą kondycję mięśniową, niezbędne do osiągania wyników w dyscyplinie ujeżdżenia. Po zdjęciach widać, jak nasz bohater zmienił się pod wpływem stosowania pasz Pro-Linen i regularnego treningu – spektakularna metamorfoza, prawda?

 

A co je Diament?

Podstawę jego diety stanowi owies, do którego Paulina dodaje sieczkę Alfibre Regular oraz paszę Day Complex Sport Musli. Włóknista sieczka spowalnia pobieranie pokarmu i zmusza do dokładniejszego żucia, co jest korzystne dla końskiego przewodu pokarmowego, a także dla psychiki – zwierzę ma „zajęcie”, tak jak przy powolnym spożywaniu siana. Dodatkowo Diament otrzymuje otręby z brązowego ryżu Pro-Linen Rice Boost, bogate w selen, witaminę E oraz Gamma-Oryzanol – czyli składniki bardzo istotne dla kondycji muskulatury wałacha. Dzięki nim mięśnie Diamenta szybko się rozbudowują i pozostają w dobrej formie.

 

Paulina powiedziała krótko i dobitnie, że:

Traktuję swojego konia jak członka rodziny – jest dla mnie bardzo ważny, gdybym nie była zadowolona z pasz Pro-Linen, nie podawałabym mu ich! 🙂

 

Czasem wystarczy jedno zdanie, by podsumować to, co dla nas najważniejsze – że spełniamy oczekiwania ludzkich Klientów i końskich Smakoszy!

Dziękujemy za zaufanie!

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin