Metamorfoza Deriana

O doświadczeniach Deriana z produktami firmy Pro-Linen opowiedziała nam jego opiekunka, która podkreśla, że jest to bardzo trudny żywieniowo koń. Nie za duży, mocnej budowy małopolski wałach z tendencjami do tycia i do tego obdarzony silnym, dominującym charakterem. Na co dzień Derian wykonuje pracę ujeżdżeniową na poziomie klas N/C, zatem poza wytrzymałością i energią do pracy bardzo ważną rolę odgrywa tu równowaga psychiczna! Właściwa dieta pozwala Derianowi w pełni wykorzystywać swój potencjał, jednocześnie nie wywołując u niego nadpobudliwości związanej z dużymi dawkami energii ze zjadanej paszy.

Derian żywiony jest klasycznie owsem, a uzupełnienie jego diety obok siana i zielonki pastwiskowej stanowi sieczka Alfibre Regular, dzięki której ilość ziarna w diecie wałacha została zmniejszona, a posiłki pobierane są wolniej i wymagają dokładniejszego przeżuwania. Takie postępowanie zmniejsza u Deriana ryzyko wystąpienia choroby wrzodowej, co jest szczególnie ważne w przypadku tak wrażliwego i pełnego temperamentu konia. Wysokoprzyswajalne włókno wspiera rozbudowę mięśni i reguluje procesy trawienne.

A co o Pro-Linen mówi opiekunka naszego smakosza?

„Bardzo ważne dla mnie jest to, że Pro-Linen proponuje rozwiązania nie tylko dla koni żywionych gotowymi paszami, ale też dla takich jak Derian, karmionych tylko owsem. Dzięki temu mogę bezpiecznie uzupełnić jego posiłki o coś smacznego i wartościowego. Sieczka dobrze wygląda i pachnie, jest bardzo dobrej jakości. Chętnie spróbuję kolejnych produktów Pro-Linen, gdy zajdzie taka potrzeba. Wiem już, że do diety Deriana dołączę elektrolity Pro-Linen, gdyż bardzo odpowiada mi ich skład i cena.”

Dziękujemy za opinię! Mamy nadzieję, że inne produkty Pro-Linen także spełnią oczekiwania zarówno opiekunów, jak i samego zainteresowanego – Deriana…

Udostępnić ten wpis?

admin