Metamorfoza – Chenin Blanc

Pozostając w temacie koni-skoczków, do tego maści siwej :), po spektakularnym Quintello prezentujemy równie pięknego czterokopytnego Klienta, którego właścicielka podzieliła się z nami swoją opinią o paszach Pro-Linen.

 

Chenin Blanc to 9-letni wałach reprezentujący rasę holsztyńską, aktualnie skaczący na poziomie klas P-N. Ma za sobą pierwsze starty właśnie na tych wysokościach. Co ciekawe, Chenin i jego właścicielka znajdują się pod opieką trenerską Jana Mossakowskiego – Ambasadora firmy Pro-Linen. Cieszymy się więc podwójnie z tej owocnej współpracy, nie tylko żywieniowej!

 

Musimy także przyznać, że otrzymaliśmy bardzo ciekawą i złożoną opinię, do której niewiele możemy dodać 🙂 Po krótkim wprowadzeniu oddajemy zatem głos naszej Klientce:

 

Dieta od Pro-Linen zapewnia mojemu koniowi chęć do pracy, wytrzymałość, dobrą kondycję oraz harmonię i skupienie. Dzieje się tak za sprawą między innymi paszy One Meal. To ona zapewnia mu kompleks wszystkich witamin i minerałów. To ten koncentrat sprawił, że wygląd i wydolność mojego konia uległy zdecydowanej i widocznej poprawie. Drugą paszą uwielbianą przez Siwego jest Day Complex Quarter Horse Musli. To właśnie ona daje mu dodatkową porcję energii jak również wpływa na rozwój mięśni. W diecie mojego konia niezastąpiona okazała się również sieczka Alfibre Oil. To ona pomogła Siwemu w przyroście masy mięśniowej i w kształtowaniu rzeźby. Swojego konia wspomagam również olejem lnianym, by jego kopyta, sierść i skóra były w jak najlepszej kondycji. W okresie upałów oraz wzmożonego wysiłku fizycznego stosuję elektrolity Pro-Linen. Dzięki nim koń szybko się regeneruje i odzyskuje utracone siły. Oczywiście nie zapominam również o Pro-Linen Natural Herbal Mash, który wpływa ochronnie na jego przewód pokarmowy i żołądek, a mnie gwaratuje spokojny sen 🙂 Zdecydowanie Pro- linen to najlepsza forma żywienia dla mojego konia, jak również nasze wspólne bezpieczeństwo podczas treningów. Pro-Linen pozwala na karmienie mojego konia tak, jak na to zasługuje!

 

Bardzo ucieszyło nas ostatnie zdanie tej wybitnie pozytywnej opinii, tak podobne do naszego motta 🙂 To tylko pokazuje, że jako firma mamy z Klientami niezmiennie wspólny mianownik – zaspokojenie potrzeb żywieniowych ich koni, których zdrowie i dobra forma to dla nas priorytet!

 

Dziękujemy właścicielce Siwego za nadesłanie nam opinii i zdjęcia, życzymy wiele sukcesów na parkurach!

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin