Metamorfoza – Breneka

Ostatnio zwierzyliśmy się Wam, jak bardzo cieszą nas metamorfozy koni, którym pasze Pro-Linen pomagają dojść do zdrowia podczas leczenia farmakologicznego. Niejako w odzewie 🙂 otrzymaliśmy kolejne zdjęcia i opinię, które tylko dowodzą, że nasza radość jest słuszna!

 

Breneka to siwa klacz rasy wielkopolskiej, użytkowana w jeździe rekreacyjnej. Jest bardzo wszechstronna – utalentowana zarówno skokowo, jak i ujeżdżeniowo, swoimi umiejętnościami sprawia przyjemność nie tylko właścicielce, ale i młodszym amazonkom. Jej dobry charakter i doświadczenie sprawiają, że sprawdza się świetnie w roli konia – profesora.

 

Niestety, mimo sielskiego życia ją także nie ominęło ryzyko choroby wrzodowej. Breneka została zdiagnozowana i przeleczona farmakologicznie, co pozwoliło znacznie zmniejszyć dolegliwości związane z wrzodami. Jednakże już do końca życia – jak każdy rumak cierpiący na tę przypadłość – wymagać będzie właściwego podejścia żywieniowego i specjalistycznej opieki w tej kwestii. Jej właścicielka – Marianna – żywienie swojego konia powierzyła firmie Pro-Linen.

 

Aktualnie Breneka otrzymuje wysłodki Regular, które są ekonomicznym i zdrowym rozwiązaniem dla klaczy, zapewniającym jej odpowiednią dawkę wysokoprzyswajalnego włókna. Ważnym elementem diety Siwej jest sieczka Alfibre Regular, która dzięki zawartości lucerny – rośliny o wybitnych właściwościach buforujących – pomaga utrzymać właściwe pH w żołądku konia. Dodatkowo Marianna podaje olej lniany i otręby ryżowe Rice Boost, które to produkty „dbają” o zmniejszenie ryzyka utraty masy i energii u Breneki. Takie menu to klucz do sukcesu – Siwa nie zdradza dolegliwości wrzodowych, pięknie wygląda i w niczym nie przypomina klasycznego „wrzodowca”!

 

A taką opinię napisała nam Marianna:

Produktów firmy Pro-Linen używamy już od minimum 2 lat. Na początku Siwa karmiona była wysłodkami Beet Regular. Produkt ten jest bardzo wydajny, po zalaniu gorącą wodą szybko pęcznieje. W maju 2016 roku u Breneki stwierdzono chorobę wrzodową, co spowodowało zmianę diety. Została włączona sieczka Alfibre Regular oraz olej lniany. Sieczka bardzo smakuje i wypełnia posiłek. Zmiana pocięcia ułatwia teraz dozowanie. Olej jest bogaty w różne dodatki. Od 2 miesięcy pracujemy nad nadbudowaniem mięśni pleców, więc włączone zostały otręby ryżowe. Dobrze się je dozuje, koń nie wybrzydza, powoli widać efekty. Od czasu stosowania tych pasz koń poprawił się z wyglądu, ma zrównoważoną energię i brak u niej objawów choroby.

 

Cieszymy się, że wybierając Pro-Linen, Marianna wybrała nie tylko rozwiązanie zdrowe i bezpieczne, lecz także ekonomiczne! Dziękujemy za zaufanie i życzymy Brenece wiele zdrowia 🙂

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin