Metamorfoza – Arasz

Nie każda metamorfoza wymaga rewolucji żywieniowych, dużych nakładów finansowych czy też drastycznej zmiany trybu pracy z koniem. Często, jednak nie zawsze, niewielka zmiana w żywieniu przynosi bardzo dobre rezultaty. Świetnym przykładem jest metamorfoza Arasza. Dlaczego dobrej jakości włókno jest tak ważne w żywieniu koni ?

Na początku lipca wpłynęła do nas ankieta żywieniowa, wypełniona przez Panią Gabrielę. Arasz to 10 letni koń rasy małopolskiej, jego jedynym problemem było utrzymanie prawidłowej masy mięśniowej. Po kilku szczerych meilach oraz przesłanych zdjęciach nasz dietetyk zaproponował wprowadzenie szybkich niemelasowanych wysłodków buraczanych Beet Mix. Jak widać ta wprawdzie niewielka zmiana w diecie, w połączeniu z odpowiednią opieką i treningiem właścicielki Arasza przyniosły bardzo pozytywne efekty ! Koń rozbudował mięśnie zadu, schowały się żeberka a linia grzbietu zdecydowanie nabrała mocniejszej postury. Dzięki zwiększeniu w diecie ilości włókna wysokiej jakości, w postaci Beet Mix, Arasz zdobył odpowiedni budulec do zwiększenia masy ciała. W połączeniu z odpowiednim treningiem bardzo ładnie rozwinęły się mięśnie.

Co mówi Pani Gabriela na temat konsultacji żywieniowych z Pro-Linen ?
„Ja konsultacje bardzo polecam, tak jak produkty! Kontakt super, dietetyk pomógł nawet rekreantowi, który nie do końca dobrze był karmiony. Teraz dzięki pomocy w końcu przytył, a od początku stosowania paszy (polecono mi wysłodki Beet Mix) widać było, że miał więcej energii. Bardzo mu też smakuje, a jest niestety dość wybredny. Także polecam zarówno konsultacje, jak i produkty”

Bardzo dziękujemy za podzielenie się cenną opinią oraz przesłanie zdjęć porównawczych 🙂 Gratulujemy również dobrej decyzji jaką było przesłanie do nas ankiety żywieniowej ! Araszowi życzymy dużo zdrowia i radosnych chwil z właścicielką ! A Was zapraszamy do konsultacji żywieniowych z naszym dietetykiem, to bardzo proste, wystarczy wypełnić ankietę na www.pro-linen.pl/ankieta-zywieniowa 

Udostępnić ten wpis?

admin