Opinia – Black

Mimo powszechnie panującego przekonania, że konie ras prymitywnych oraz kuce starszego typu są zwierzętami wytrzymałymi i zdrowymi, także im przydarzają się przypadki problemów na tle żywieniowym – wyjątki, które potwierdzają regułę. Większość tych sytuacji wynika jednak nie z niedoborów, a nadmiaru paszy, zwłaszcza treściwej, w menu rumaka.

 

Nie inaczej było z Blackiem, wałachem rasy huculskiej, który w związku ze swoimi przystosowaniami genetycznymi źle znosił dietę opartą na kalorycznym zbożu, a konkretnie – owsie. Pozbawiony jednak całkowicie paszy treściwej, wyraźnie posmutniał, stracił wigor i energię do pracy, a jazdy na nim stały się ciężką przeprawą dla jeźdźców dotychczas zakochanych w energicznym hucule.

 

Rozwiązanie problemu okazało się stosunkowo proste; właściciele Blacka zastosowali w codziennym żywieniu wałacha paszę Pro-Linen Day Complex Light, która nie powoduje u zwierzęcia negatywnych skutków jak owies, a dostarcza mu wszystkich niezbędnych składników i energii na właściwym poziomie. Black błyskawicznie powrócił do dobrej formy, ku uciesze rzeszy swoich fanów i młodych opiekunów.

 

Dołączamy jeszcze krótką wiadomość, jaką przysłał nam właściciel Blacka wraz z jego zdjęciem:

 

Bardzo dziękujemy za polecenie nam musli Day Complex Light. Nasz hucuł odzyskał energię i wesołe usposobienie. Nie tyje już tak mocno, jak podczas karmienia owsem, i mniej się poci. Nogi nie puchną. Dziękujemy za pomoc i polecamy wszystkim pasze Pro-Linen.

 

My również dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że Black długo będzie cieszył się zdrowiem i dobrą kondycją!

 

A pozostałym obserwującym nasz Facebook’owy profil przypominamy – niezmiennie, że regularnie na naszym Fanpage pojawiać będą się posty ze zdjęciami i metamorfozami koni, które korzystają z produktów Pro-Linen, oraz z opiniami ich właścicieli na temat naszych pasz. Każdy z Was może podzielić się z nami fotkami swojego pupila i odpowiedzieć nam na pytanie „Dlaczego wybieram Pro-Linen?” 🙂 Z radością opublikujemy Wasze wypowiedzi i zdjęcia, a najciekawsze zgłoszenia nagrodzimy rabatem na zamawiane pasze 🙂

Zgłoszenia możecie wysyłać na konkurs@pro-linen.pl – zapraszamy do podzielenia się z nami swoją opinią!

Udostępnić ten wpis?

admin